Haber Expo

Yeni Volkswagen Amarok 2017 Görüntülendi

 Volkswagen Amarok ilk çıktığı günden bu yana hiçbir değişiklik yaşamadı. Aradan geçen yıllarda aracın her hangi bir değişikliğe uğramaması rakiplerinin yanında biraz eski kalmaya başlamıştı. Bu yüzden bir makyaj çalışması yapılması, hiç şaşırtıcı bir durum olmamıştır. Geride kalan 6 yıl içerisinde otomobil pazarında hiçbir değişim yapmadan piyasada kalan Volkswagen Amarok, sınıfının en yaşlısı olarak anılmaya […]

22 Mayıs 2016 - 21:12 'de eklendi ve 1374 kez görüntülendi.

Yeni Volkswagen Amarok 2017 Görüntülendi

 Volkswagen Amarok ilk çıktığı günden bu yana hiçbir değişiklik yaşamadı. Aradan geçen yıllarda aracın her hangi bir değişikliğe uğramaması rakiplerinin yanında biraz eski kalmaya başlamıştı. Bu yüzden bir makyaj çalışması yapılması, hiç şaşırtıcı bir durum olmamıştır. Geride kalan 6 yıl içerisinde otomobil pazarında hiçbir değişim yapmadan piyasada kalan Volkswagen Amarok, sınıfının en yaşlısı olarak anılmaya başlamıştır.


Yeni Volkswagen Amarok 2017 Görüntülendi

Fotoğrafçılar tarafından İsveç’te görüntülenen Volkswagen Amarok, kış testi aşamasında bulunmaktadır. Aracın son halini almış olabileceği fotoğrafa bakarak birçok detayı da gün yüzüne çıkmıştır. Aracı dış görüntüsünde pek çok değişiklik yer almaktadır.

Çekilen fotoğraflardan anlaşılan makyajlı olan yeni 2017 model Volkswagen Amarok’un sadece ön yüzü kamufle edilmiş haldedir. Volkswagen’den geleneksel olan modern ızgara ve birde ön tampon gizlenmiş. Ayrıca ek olarak U şeklinde LED ışıklarla dizayn edilmiş olan gündüz aydınlatma sistemi ve Xenon ön farlar, bir önceki modeli ile aynı görünmekte. Buna ek olarak arka stop lambaları eskisinden pek farklı görünmüyor.

 


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER