Haber Expo

Yeni Kasa Fiat Punto Büyük İlgi Uyandırdı

 İtalyan üretici Fiat’ın yeni kasa puntoları ile ilgili bilgiler ortaya çıkmaya başladı. 2017 yılında çıkaracağı yeni kasa punto modeli ile 4. Nesil satış yapacak olan Fiat’ın oluşturduğu yeni kasa ile farklı tasarımların ortaya çıkacağı belirtiliyor. Tasarım konusunda büyük yeniliklerine imza atması beklenen Fiat’ın yeni punto kasasında mevcut bulunan modelin ön far grubu yeniden tercih edilmiş […]

24 Mayıs 2016 - 17:12 'de eklendi ve 2182 kez görüntülendi.

Yeni Kasa Fiat Punto Büyük İlgi Uyandırdı

 İtalyan üretici Fiat’ın yeni kasa puntoları ile ilgili bilgiler ortaya çıkmaya başladı. 2017 yılında çıkaracağı yeni kasa punto modeli ile 4. Nesil satış yapacak olan Fiat’ın oluşturduğu yeni kasa ile farklı tasarımların ortaya çıkacağı belirtiliyor.

Tasarım konusunda büyük yeniliklerine imza atması beklenen Fiat’ın yeni punto kasasında mevcut bulunan modelin ön far grubu yeniden tercih edilmiş ve aracın boyutlarında genel olarak değişikliğe gidilmemiş. Ortaya çıkan görüntülerden yola çıkılarak 2017 Fiat Punto modelinin sadece 5 kapalı olarak üretileceği söyleniyor.


Yeni Kasa Fiat Punto modelinin 2017 yılında satışa sunulacağı düşünülürken, ilk satışlarının ise Güney Amerika’da yapılacağı belirtiliyor. Yeni kasa Fiat Punto modellerinin motor seçeneklerinin değişeceğini düşünülüyor. Bu düşüncelere göre yeni kasa Fiat Punto’nun 3 farklı motor seçeneği olacak.

Yeni kasa Fiat Punto motorlarının 1.6 litre hacminde, 1.8 litre hacminde ve 0.6 litre hacminde olması bekleniyor. Bunların yanı sıra en düşük hacme sahip olan benzinli motor 100 HP güç üretilebilecek ve 140 Nm tork değerine sahip olacak.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER