Haber Expo

Ataşehir İndirim Çadırı Nerede Kurulacak

 Bilindiği üzer geçtiğimiz yıl büyük indirimlerin yer aldığı Çadır Turnesi Ataşehir İçerenköy Carrefour otoparkında kurulmuştu. Peki bu sene Ataşehir indirim çadırı nere kuruldu. Büyük indirimlerin olduğu bu çadır nerede işte tüm bu sorularınızın cevabın yazımızın devamında. Ataşehir’de Gelişmiş markaların ürettiği mamülleri cuzi bir fiyata satan indirim çadırı Çadır Turnesi kapılarını Ataşehirde oturanlar için açtı. Çadır içerisinde […]

21 Mayıs 2016 - 23:04 'de eklendi ve 33515 kez görüntülendi.

Ataşehir İndirim Çadırı Nerede Kurulacak

 Bilindiği üzer geçtiğimiz yıl büyük indirimlerin yer aldığı Çadır Turnesi Ataşehir İçerenköy Carrefour otoparkında kurulmuştu. Peki bu sene Ataşehir indirim çadırı nere kuruldu. Büyük indirimlerin olduğu bu çadır nerede işte tüm bu sorularınızın cevabın yazımızın devamında.

Ataşehir’de Gelişmiş markaların ürettiği mamülleri cuzi bir fiyata satan indirim çadırı Çadır Turnesi kapılarını Ataşehirde oturanlar için açtı. Çadır içerisinde faaliyet gösteren işletmelerin sahipleri  “Mağazadan tek farkımız fiyatımız” diyorlar Ayrıca bu çadır turnesi düşük fiyatları ile epey bir rehabet görüyor

Ataşehirlilerin ve diğer gelen insanlaraın merak içerisinde dolaştığı Çadır Hem kalite hemde fiyat konusunda gerçekten insanları cezbediyor. İndirim Çadırı içerisinde envayi çeşit ürün bulunmaktadır. Ayakkabıdan takım elbiseye kadar çeşitli ve kaliteli markanın ürünlerini içeriyor.


ÇAdır içerisinde bulunan ürünlerin aynısı normal mağzalarda %30-40 daha fazlaya satılıyor. Fiyatların çok uygun olması insanları alışveriş yapmalarına yönlendiriyor. Birçok kişi 700-800 liralık takımları burada 150 liraya görünce hemen alıyor. Çadır içerisinde insanların üstlerini rahatça değiştirebilmesi için kabinler mevcut. Yani sonuç olarak mağazadan tek farkı fiyatların ucuz olmasıdır.

Ekran Alıntısı.

Şubeye gitmeden 500.000’e kadar Kredi İmkanı!


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER