Haber Expo

Ankara Trabzon Ucuz Otobüs Bileti

 Ankara Trabzon Ucuz Otobüs Bileti Ankara Kuğulu Park Başkentimiz Ankara hem yakın tarihimizin önemli bir şehri, hem de geçmiş medeniyetlerin önemli bir yerleşim noktasıdır. Bu şehri bir seyahat ve tatil şehri olarak düşünmeyenleri şaşırtacak ölçüde görülecek yerlere sahip bir şehrimizdir. Kurtuluş mücadelesinin destansı atmosferini her zaman hissedeceğiniz bu şehrimizde TBMM, Anıtkabir gibi değerli tarihi yerleri […]

06 Şubat 2017 - 20:02 'de eklendi ve 618 kez görüntülendi.

Ankara Trabzon Ucuz Otobüs Bileti

 Ankara Trabzon Ucuz Otobüs Bileti

Ankara
Kuğulu Park
Başkentimiz Ankara hem yakın tarihimizin önemli bir şehri, hem de geçmiş medeniyetlerin önemli bir yerleşim noktasıdır. Bu şehri bir seyahat ve tatil şehri olarak düşünmeyenleri şaşırtacak ölçüde görülecek yerlere sahip bir şehrimizdir. Kurtuluş mücadelesinin destansı atmosferini her zaman hissedeceğiniz bu şehrimizde TBMM, Anıtkabir gibi değerli tarihi yerleri görmek isteyebilirsiniz.

Ankara’da uğramanız gereken yelerden biri de ünlü Kuğulu Park’tır. Şehri gezerken soluklanabileceğiniz, havuz manzarasında dinlenebileceğiniz bu parkta Kuğular ve ördekler doğal yaşamlarını devam ettirmektedir. Parka ulaşmak için Kavaklıdere mahallesine girmeniz gerekmektedir. Zaman içinde gelişen parkta kafeterya, restoran ve oyun alanları seçeneklerini bulabilirsiniz. https://www.neredennereye.com/otobus-bileti-al/ sitesi üzerinden Nilüfer turizm ve Buzlu turizm firmalarının biletlerini alabilirsiniz.


Trabzon
Haldizen Yaylası
Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ve gelişmiş şehri olan Trabzon, bölgenin doğusunda yer alan ve denize kıyısı olan önemli bir şehridir. Yaz aylarında bol yağışların görüldüğü güzel şehrimiz fındık üretiminde dünya birincisi olma özelliği taşır.

Neredennereye

Bunun yanında farklı bir mutfağı olan şehirde, enfes Karadeniz tatlarını tadabilirsiniz. Trabzon şehri yüzyıllar öncesinden beri yerleşim yeri haline gelmiş, birçok dini mabedin inşa edildiği özel bir yer haline gelmiştir. Trabzon şehrinde uğramanız gereken yerlerden biri Haldizen Yaylası’dır. Bu şehrimizde yaylaların ayrı bir önemi vardır. Bu eşsiz yaylalarda kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Haldizen Yaylası’na gitmek için Uzungöl istikametine doğru yolculuk yapmanız gerekecektir.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER