Haber Expo

Yeni Nokia 3310 Satış Rekoru Kırıyor

 MWC 2017 bünyesinde tanıtıldıktan sonra ön siparişe hızlı bir şekilde açılan Yeni Nokia 3310 modeline rekor bir talep geliyor. İlk olarak İngiltere pazarında ön siparişe açılan cihaza beklenildiğinden daha fazla talep geldiği ifade edilirken ilerleyen günlerde siparişlerin daha da artacağı tahmin ediliyor. Efsane telefon modelleri arasında yer alan 3310 modelinin Nokia tarafından yeniden canlandırılmasıyla birlikte Nokia’nın […]

08 Mart 2017 - 19:33 'de eklendi ve 961 kez görüntülendi.

Yeni Nokia 3310 Satış Rekoru Kırıyor

 MWC 2017 bünyesinde tanıtıldıktan sonra ön siparişe hızlı bir şekilde açılan Yeni Nokia 3310 modeline rekor bir talep geliyor. İlk olarak İngiltere pazarında ön siparişe açılan cihaza beklenildiğinden daha fazla talep geldiği ifade edilirken ilerleyen günlerde siparişlerin daha da artacağı tahmin ediliyor.


Efsane telefon modelleri arasında yer alan 3310 modelinin Nokia tarafından yeniden canlandırılmasıyla birlikte Nokia’nın da teknoloji dünyasının gündemine oturduğu herkes tarafından biliniyor. Her hangi bir akıllı işletim sistemine sahip olmasa da cihazın efsane modelin modern tasarımına sahip olması, son derece uzun bir şarj kullanım süresi sunması gösterilen ilgiyi artırıyor.

İngiltere’nin ardından yakın bir süre içerisinde birçok Avrupa ülkesinde satışa sunulacak olan Yeni Nokia 3310 modelinin satış fiyatı ise 49 Euro olarak belirtiliyor. Cihazın ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı ve ne kadarlık bir etiket fiyatına sahip olacağı bilinmiyor. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de Yeni Nokia 3310 modeline büyük bir ilgi gösterileceği tahmin ediliyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER