Haber Expo

WhatsApp Para Gönderme İşlemi Detayları

 Dün itibariyle teknoloji dünyasının gündemine düşen olayın ardından detaylar da gelmeye başladı. Ortaya çıkan haberlerde kısa bir süre içerisinde WhatsApp kullanıcılarının aralarında para transferleri yapabilecekleri belirtiliyor. İlk olarak haberin asılsız olduğu düşünülse de kısa sürede firmaya yakın olan haber kaynaklarının da aynı haberlere yer vermesi üzerine durumun ciddi ve gerçek olduğu düşünülmeye başlandı. Henüz WhatsApp […]

07 Nisan 2017 - 2:27 'de eklendi ve 894 kez görüntülendi.

WhatsApp Para Gönderme İşlemi Detayları

 Dün itibariyle teknoloji dünyasının gündemine düşen olayın ardından detaylar da gelmeye başladı. Ortaya çıkan haberlerde kısa bir süre içerisinde WhatsApp kullanıcılarının aralarında para transferleri yapabilecekleri belirtiliyor.

İlk olarak haberin asılsız olduğu düşünülse de kısa sürede firmaya yakın olan haber kaynaklarının da aynı haberlere yer vermesi üzerine durumun ciddi ve gerçek olduğu düşünülmeye başlandı.


Henüz WhatsApp tarafından para transfer işleminin nasıl yapılacağı konusunda bilgi bulunmazken çeşitli tahminlerin ortaya atıldığı görülüyor.

Yapılan tahminlere göre WhatsApp ve bankalar arasından bir entegre yazılım kullanılacağı veya operatörlerle ortak bir çalışmaya gidileceği düşünülüyor.

Özellikle bankaların online şubeleriyle ortak bir çalışma yürütülmesi durumunda özelliğin büyük bir ilgi göreceğini ifade etmek yanlış olmayacaktır. Fakat özelliğin kullanıma sunulmasının ardından ülkemizde ilk etapta kullanıma açık olmayacağı tahmin ediliyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER