Haber Expo

WhatsApp Çöktü; Ne Zaman Düzelecek?

 Dünyanın şu an için en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a erişim sağlanamıyor. WhatsApp’a giriş, mesaj gönderme ve alma sorunlarının yaşandığı uygulamanın küresel çapta bir çöküntü nedeni ile oluştuğu açıklandı. Yani sorun sadece ülkemizde değil dünya çapında yaşanıyor. WhatsApp Mesajlarımız Ne Olacak? WhatsApp’ı kullanarak mesajlaşanlar, dosya gönderip alanlar ile ilgili şuan için herhangi sorun yok gibi […]

04 Mayıs 2017 - 1:03 'de eklendi ve 504 kez görüntülendi.

WhatsApp Çöktü; Ne Zaman Düzelecek?

 Dünyanın şu an için en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a erişim sağlanamıyor. WhatsApp’a giriş, mesaj gönderme ve alma sorunlarının yaşandığı uygulamanın küresel çapta bir çöküntü nedeni ile oluştuğu açıklandı. Yani sorun sadece ülkemizde değil dünya çapında yaşanıyor.


WhatsApp Mesajlarımız Ne Olacak?

WhatsApp’ı kullanarak mesajlaşanlar, dosya gönderip alanlar ile ilgili şuan için herhangi sorun yok gibi görünüyor. Sorunun alt yapı ya da güncelleme gibi bir yazılımsal ya da donanımsal sorundan kaynaklandığı ön sürülüyor. Herhangi bir hacklenme ya da saldırı şüphesi şuan için yer almıyor.

WhatsApp’ı Ne Zaman Kullanabiliriz?

WhatsApp’ın çökmesinin ardından pek çok kişinin aklına tekrar ne zaman kullanabileceği sorusu geliyor. Bu tür konularda oldukça hızlı olan WhatsApp teknik ekibinin sorunu en geç 1 saat içerisinde çözeceğini umuyoruz. Konunun detayları ilerleyen saatlerde WhatsApp tarafından açıklanacaktır.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER