Haber Expo

Twitter Düzenleme Özelliğini Kullanıma Sunacak

 Mikroblog devi Twitter uzun süredir beklenen yeniliği getirmeye hazırlanıyor. Bilindiği üzere Twitter kullanıcılarının ifadelerini, duygularını ve düşüncelerini 140 karakter sınırıyla aktarmaları bekleniyor. Kısa bir süre öncesine kadar paylaşımlara yüklenen fotoğraflar da karakterden düşmekteydi ve sınır giderek daralmaktaydı. Kullanıcılar tarafından gelen yoğun şikayetlerin ardından 140 karakter sadece yazıya ayrıldı. 2017 yılına girmek üzere olduğumuz şu günlerde Twitter […]

31 Aralık 2016 - 12:37 'de eklendi ve 569 kez görüntülendi.

Twitter Düzenleme Özelliğini Kullanıma Sunacak

 Mikroblog devi Twitter uzun süredir beklenen yeniliği getirmeye hazırlanıyor. Bilindiği üzere Twitter kullanıcılarının ifadelerini, duygularını ve düşüncelerini 140 karakter sınırıyla aktarmaları bekleniyor. Kısa bir süre öncesine kadar paylaşımlara yüklenen fotoğraflar da karakterden düşmekteydi ve sınır giderek daralmaktaydı. Kullanıcılar tarafından gelen yoğun şikayetlerin ardından 140 karakter sadece yazıya ayrıldı.


2017 yılına girmek üzere olduğumuz şu günlerde Twitter tarafından yeni yılda yeni özellikler sunulacağının sinyalleri verildi. Yapılan açıklamalardan ve ortaya çıkan sızıntı bilgilerden de görüleceği üzere yeni yılda ilk olarak Twitter tarafından yapılan paylaşımların sonradan düzenlenmesine imkan verecek olan düzeltme özelliğinin sunulacağı görülüyor.

Kullanıcılar tarafından büyük bir tepki gösterilen düzeltme özelliğinin bulunmaması 2017 yılı itibariyle kullanıma açılacak. Mevcut durumda bir harften dolayı düzeltme özelliği olmadığından dolayı tüm paylaşımın silinmesi ve yeniden paylaşılması gerekmektedir.

Twitter CEO’su tarafından yeni özelliğe dair yapılan açıklamalarda Twitter’ın bir düzeltme özelliğine sahip olması gerektiği açık bir şekilde ifade edildi.

Şuan için yeni özelliğin tam olarak ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER