Haber Expo

Samsung’un Kavisli Quantom Dot Monitörü Oyun Tutkunlarına Geliyor

 Samsung CH711 Quantum Dot model adıyla ilk defa gün yüzüne çıkan monitörün oyun tutkunlarını sevince boğacağı ifade ediliyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz yıllarda ilk olarak Samsung tarafından kavisli ekrana sahip televizyonlar üretilmişti. Uzun bir süredir aynı ekranların bilgisayar monitörü olarak da üretileceği ifade edilse de günümüze kadar somut bir bilgi ortaya çıkmamıştı. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan bilgilerle […]

01 Ocak 2017 - 23:07 'de eklendi ve 537 kez görüntülendi.

Samsung’un Kavisli Quantom Dot Monitörü Oyun Tutkunlarına Geliyor

 Samsung CH711 Quantum Dot model adıyla ilk defa gün yüzüne çıkan monitörün oyun tutkunlarını sevince boğacağı ifade ediliyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz yıllarda ilk olarak Samsung tarafından kavisli ekrana sahip televizyonlar üretilmişti. Uzun bir süredir aynı ekranların bilgisayar monitörü olarak da üretileceği ifade edilse de günümüze kadar somut bir bilgi ortaya çıkmamıştı.

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan bilgilerle birlikte kavisli Samsung CH711 Quantum Dot monitörünün CES 2017 etkinliği kapsamında resmi olarak tanıtılacağı bilgisayar oyun tutkunları tarafından büyük bir ilgi gösterileceğinin altı çiziliyor.


31,5 inç büyüklüğe kadar farklı ekran boyutu seçenekleriyle satışa sunulacak olan monitörlerin kavisli ekranların elde ettiği satış rakamlarından daha yüksek rakamlara ulaşması bekleniyor.

Uygun Bir Fiyatla Satışa Sunulacak

Son zamanların en çok ilgi görecek teknoloji ürünleri arasında yer alması beklenen Samsung CH711 Quantum Dot monitörlerinin uygun bir fiyatla satışa sunulacağı da ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor. Büyük bir merakla monitörlerin satışa sunulacağı gün bekleniyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER