Haber Expo

Samsung Galaxy S8 Yeni Renk Seçeneği Açıklandı

 Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisi modeli büyük bir heyecanla bekleniyor. Firmanın teknik açıdan son derece güçlü bir yeni model ortaya koymasının yanı sıra tasarım konusunda da ciddi değişimlerin ortaya çıkacağı belirtiliyor. Daha büyük bir ekran çerçeve oranıyla üretilecek olan Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus modellerinde fiziki tuşun da kaldırılabileceği […]

09 Mart 2017 - 19:10 'de eklendi ve 1080 kez görüntülendi.

Samsung Galaxy S8 Yeni Renk Seçeneği Açıklandı

 Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisi modeli büyük bir heyecanla bekleniyor. Firmanın teknik açıdan son derece güçlü bir yeni model ortaya koymasının yanı sıra tasarım konusunda da ciddi değişimlerin ortaya çıkacağı belirtiliyor.

Daha büyük bir ekran çerçeve oranıyla üretilecek olan Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus modellerinde fiziki tuşun da kaldırılabileceği tahmin edikoyor. Bu doğrultuda Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus modellerinin yeni renk seçeneğine kavuşacağına da kesin gözüyle bakılıyor.


Standart olarak önceki modellerde sunulan altın, siyah ve gri gibi renk seçeneklerine ek olarak Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus modellerine özel olmak üzere menekşe renk seçeneğinin de sunulacağı ifade ediliyor.

Oldukça kısa bir süre içerisinde tanıtılması beklenen telefonun yeni renk seçeneği şimdiden büyük bir merak uyandırıyor. Özellikle yeni renk seçeneğinin bayan kullanıcılar tarafından yoğun olarak satın alınması bekleniyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER