Haber Expo

iPhone 8 Tanıtımı Eylül 2017’de

 Teknoloji tutkunlarının çok daha iyi bileceği üzere dunya teknoloji devi Apple tarafından her yıl bir yeni iPhone modeli satışa sunulmaktadır. Geçtiğimiz yıl içerisinde satışa sunulan iPhone SE modeli ise istisnai bir durum olarak kabul ediliyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni iPhone modeli şimdiden merak konusu oldu. Geçtiğimiz yıllara bakıldığında genel olarak Apple’ın […]

20 Mart 2017 - 21:51 'de eklendi ve 1034 kez görüntülendi.

iPhone 8 Tanıtımı Eylül 2017’de

 Teknoloji tutkunlarının çok daha iyi bileceği üzere dunya teknoloji devi Apple tarafından her yıl bir yeni iPhone modeli satışa sunulmaktadır. Geçtiğimiz yıl içerisinde satışa sunulan iPhone SE modeli ise istisnai bir durum olarak kabul ediliyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni iPhone modeli şimdiden merak konusu oldu. Geçtiğimiz yıllara bakıldığında genel olarak Apple’ın yeni iPhone modellerini Eylül ayı içerisinde tanıttığı görülecektir. Geleneksel davranışlarına bağlı kalan markanın 2017 yılında da çizgisini bozmadan iPhone 8 modelini 2017 Eylül ayında tanıtması bekleniyor.


Son günlerde sürekli olarak Apple’ın iPhone 8 modelinden farklı olarak bir yeni model daha çıkaracağı ile ilgili olarak haberler ortaya atılsa da güvenilir kaynaklardan alınan bir ipucu bulunmuyor.

Yeni iPhone 8 modelinin Eylül 2017’de tanıtılacağı geçmiş yıllara bakılarak tahmin edilmekte olup konuya dair Apple tarafından yapılmış bir resmi açıklama henüz bulunmuyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER