Haber Expo

iOS 10.3 Sinema Modu Geliyor

 Kasım ayı sonlarına doğru Apple tarafından yayınlanan iOS 10.2 sürümünün ardından gözler yakın bir zamanda geleceği tahmin edilen iOS 10.3 sürümüne çevrildi. iPhone, iPod ve iPad cihazlarının tamamına gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte hata düzeltmelerinin yanı sıra yeni bir özelliğin daha kullanıma sunulacağının altı çiziliyor. 10 Ocak’ta Sunuluyor Ortaya çıkan sızıntı bilgilerde iOS 10.3 sürümünün ilk olarak […]

01 Ocak 2017 - 22:59 'de eklendi ve 616 kez görüntülendi.

iOS 10.3 Sinema Modu Geliyor

 Kasım ayı sonlarına doğru Apple tarafından yayınlanan iOS 10.2 sürümünün ardından gözler yakın bir zamanda geleceği tahmin edilen iOS 10.3 sürümüne çevrildi. iPhone, iPod ve iPad cihazlarının tamamına gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte hata düzeltmelerinin yanı sıra yeni bir özelliğin daha kullanıma sunulacağının altı çiziliyor.

10 Ocak’ta Sunuluyor

Ortaya çıkan sızıntı bilgilerde iOS 10.3 sürümünün ilk olarak 10 Ocak 2017 tarihinde beta sürümüyle kullanıma sunulacağı ifade ediliyor.


iOS 10.3 sürümünde ilk olarak sinema modu olarak adlandırılan yeni bir özellikle Apple kullanıcılarının hizmetine sunulacak. Uçak modu gibi düşünülebilen bu mod sayesinde kullanıcılar sinema ve buna benzer karanlık ortamlarda cihazlarını daha kolay bir şekilde kullanabilecekler. Sinemada hem kullanıcının hem de diğer kişilerin rahatsız olmaması için modun aktif edilmesi durumunda tüm ayarlar otomatik olarak yapılacak.

Sessiz ve karanlık ortamlarda çok daha pratik bir şekilde kullanılabilmesine imkan sunulacak olan yeni özelliğin cihazlarda bir kısayol olarak yer alması bekleniyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER