Haber Expo

Instagram’dan Sonra WhatsApp Hikayeler Geliyor

 Geçtiğimiz yıl Instagram’da kullanıma sunulan hikayeler özelliğiyle bilindiği üzere Snapchat uygulamasına meydan okunmuştu. Instagram ve WhatsApp uygulamalarını satın alan Facebook’un geçtiğimiz yıl Snapchat’i de satın almak istediği biliniyordu. Satış konusunda yaşanan problemlerden dolayı satın alma iptal olmuştu. Snapchat’i bitirmek isteyen Facebook ise atak üzerine atak yapmaya devam ediyor. Sürekli olarak Instagram’a getirilen Snapchat özellikleri de bu […]

16 Şubat 2017 - 13:38 'de eklendi ve 1204 kez görüntülendi.

Instagram’dan Sonra WhatsApp Hikayeler Geliyor

 Geçtiğimiz yıl Instagram’da kullanıma sunulan hikayeler özelliğiyle bilindiği üzere Snapchat uygulamasına meydan okunmuştu. Instagram ve WhatsApp uygulamalarını satın alan Facebook’un geçtiğimiz yıl Snapchat’i de satın almak istediği biliniyordu. Satış konusunda yaşanan problemlerden dolayı satın alma iptal olmuştu.

Snapchat’i bitirmek isteyen Facebook ise atak üzerine atak yapmaya devam ediyor. Sürekli olarak Instagram’a getirilen Snapchat özellikleri de bu durumu çok açık ve net bir şekilde ortaya koyuyor.


Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan haber ve görsellerde aynı özelliğin Facebook için de getirileceği belirtiliyordu. Henüz Facebook hikayeler özelliği hakkında somut bir gelişme yaşanmazken bu sefer de ortaya WhatsApp hikayeler özelliğinin geleceğiyle ilgili olarak ekran görüntüleri çıktı.

WhatsApp hikayeler özelliğinin gerçekleşmesi durumunda kullanıcılar WhatsApp kişi listeleriyle video ve fotoğraflarını hikaye olarak paylaşabilecek. Henüz test aşamasında olduğu ifade edilen özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı ise bilinmiyor. Ortaya çıkan ekran görüntüleri ise iddiaların gerçeğe son derece yakın olduğunu ortaya koyuyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER