Haber Expo

Instagram Çevrimdışı Çalışacak

 Facebook’un bünyesine katıldıktan sonra birçok köklü yeniliğe sahip olan ve özellikle canlı yayın, hikayeler, yeni arayüz gibi yeniliklerle tüm dikkatleri üzerine çeken Instagram uygulamasına yeni bir özelliğin daha getirileceği açıklandı. Şuana kadar ortaya çıkan bilgilerde yakın bir zaman içerisinde Instagram uygulamasının çevrimdışı kullanılmaya başlanabileceği belirtiliyor. Çevrimdışı çalışma özelliği kapsamında çevrimiçi zamanlarda yüklenen paylaşımlar görüntülenebilecek, mesaj gönderilebilecek ve […]

19 Nisan 2017 - 22:54 'de eklendi ve 953 kez görüntülendi.

Instagram Çevrimdışı Çalışacak

 Facebook’un bünyesine katıldıktan sonra birçok köklü yeniliğe sahip olan ve özellikle canlı yayın, hikayeler, yeni arayüz gibi yeniliklerle tüm dikkatleri üzerine çeken Instagram uygulamasına yeni bir özelliğin daha getirileceği açıklandı.

Şuana kadar ortaya çıkan bilgilerde yakın bir zaman içerisinde Instagram uygulamasının çevrimdışı kullanılmaya başlanabileceği belirtiliyor. Çevrimdışı çalışma özelliği kapsamında çevrimiçi zamanlarda yüklenen paylaşımlar görüntülenebilecek, mesaj gönderilebilecek ve paylaşım yapılabilecek. İnternete il bağlanıldığı zaman ise çevrimdışı yapılan işler otomatik olarak yapılmış olacak.


Kullanım pratikliği sunacak olan yeni özelliğin günümüzde birçok uygulamada olduğu bilinmektedir. Henüz net bilgiler olmasa da yeni özelliğin hikaye paylaşım alanında kullanılamayacağı belirtiliyor. İlerleyen zamanlarda ise bu konuda da bir çalışmanın yapılacağını ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Instagram çevrimdışı özelliğinin ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmese de önümüzdeki günlerde gelecek olan yeni bir güncelleme ile birlikte çevrimdışı özelliğinin herkes için kullanıma açılacağı düşünülüyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER