Haber Expo

Facebook’ta Her Mesaja Özel Emoji Devri Başlıyor

 Dünya genelinde sahip olduğu kullanıcı sayısı bakımından en büyük sosyal medya sitesi olan Facebook yeni bir özelliğini daha gün yüzüne çıkardı. Bilindiği üzere Facebook mesajlaşma veya yorum yazma bölümlerinde mevcut durumda yazılan tüm herşey tek tek beğenilebiliyor. Kısa süre içerisinde gelecek olan yeni özellikle birlikte yazılan tüm mesajlar ve yapılan tüm yorumlar beğenilmenin yanı sıra […]

07 Mart 2017 - 21:53 'de eklendi ve 593 kez görüntülendi.

Facebook’ta Her Mesaja Özel Emoji Devri Başlıyor

 Dünya genelinde sahip olduğu kullanıcı sayısı bakımından en büyük sosyal medya sitesi olan Facebook yeni bir özelliğini daha gün yüzüne çıkardı. Bilindiği üzere Facebook mesajlaşma veya yorum yazma bölümlerinde mevcut durumda yazılan tüm herşey tek tek beğenilebiliyor. Kısa süre içerisinde gelecek olan yeni özellikle birlikte yazılan tüm mesajlar ve yapılan tüm yorumlar beğenilmenin yanı sıra emoji ile değerlendirilebilecek.

Yeni özelliğin duyurulmasıyla birlikte ortaya çıkan görselde tüm yazılan mesajlara tek tek emoji ile tepki verilebildiği dikkatlerden kaçmıyor.


Etkileşimi artırmayı hedefleyen Facebook’un yeni özelliğini tam olarak ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor.

Facebook bünyesinde yer alan Instagram ve WhatsApp uygulamalarına kısa süre içerisinde birçok özelliğin eklendiği ve bu süreçte Facebook’un geri planda bırakıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Yeni özelliğin ardından Facebook’a yeniliklerin eklenmeye devam edeceğini ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Yeni emoji özelliğinin kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı ve aktif olarak kullanılıp kullanılmayacağı merakla bekleniyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER