Haber Expo

Apple iPhone Edition Modeli Geliyor

 Apple tarafından 10 yıl önce üretilmeye ve satışa sunulmaya başlanan iPhone modellerinin onuncu yılına özel yeni bir iPhone modeli satışa sunulacağı açıklandı. Başarılı geçen 10 yılın ardından Apple tarafından satışa sunulacak olan özel iPhone modelinin ne gibi özelliklere sahip olacağı merak ediliyor. Apple markasına yakınlığıyla dikkatleri üzerine çeken haber kaynakları tarafından ortaya atılan iddialara göre […]

08 Mart 2017 - 19:45 'de eklendi ve 1808 kez görüntülendi.

Apple iPhone Edition Modeli Geliyor

 Apple tarafından 10 yıl önce üretilmeye ve satışa sunulmaya başlanan iPhone modellerinin onuncu yılına özel yeni bir iPhone modeli satışa sunulacağı açıklandı. Başarılı geçen 10 yılın ardından Apple tarafından satışa sunulacak olan özel iPhone modelinin ne gibi özelliklere sahip olacağı merak ediliyor.

Apple markasına yakınlığıyla dikkatleri üzerine çeken haber kaynakları tarafından ortaya atılan iddialara göre sonbahar aylarında özel olarak tanıtılacak olan modelin Apple iPhone Edition model adıyla gün yüzüne çıkacağı ifade ediliyor. Şuan için konuyla ilgili olarak Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da öte yandan yalanlama da gelmemesi dikkatlerden kaçmıyor.


Ortaya çıkan bilgilerde Apple iPhone Edition modelinin tasarımında fiziksel bir dokunmatik tuş olup olmaması konusunda ikileme düşünüldüğü ve iki farklı tasarımın da testlerinin devam ettiğinin altı çiziliyor. Cam, alüminyum veya seramik kasa seçenekleriyle satışa sunulabileceği düşünülen Apple iPhone Edition modelinin nasıl bir fiyat listesine sahip olacağı da en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER