Haber Expo

Galatasaraylı Burak Yılmaz West Ham United’a mı Transfer Olacak Yoksa Shanghai Shenhua’ya mı?

Galatasaray Burak Yılmaz üzerindeki transfer haberlerinin gerçekliliğini konuşurken Slaven Bilic’in takımı Wast Ham United’tan sonra Çinli Shanghai Shenhua’nın Galatasaray’a teklif yapabileceği ciddi ciddi konuşulmaya başlandı.

23 Ocak 2016 - 20:18 'de eklendi ve 973 kez görüntülendi.

Galatasaraylı Burak Yılmaz West Ham United’a mı Transfer Olacak Yoksa Shanghai Shenhua’ya mı?

 Galatasaray Burak Yılmaz transfer haberlerinin gerçekliliğini konuşurken Slaven Bilic’in takımı Wast Ham United’tan sonra Çinli Shanghai Shenhua’nın Galatasaray’a teklif yapabileceği ciddi ciddi konuşulmaya başlandı.


Son günlerde Burak Yılmaz ile ilgili transfer haberleri güttikçe daha da fazla ortalıkta dolaşmaya başlamış ve özellikle de İngiliz West Ham United’ın 7 milyon Euro gibi bir bonservis ücreti verdiği söylenmişti. Galatasaray yönetimi de transfer teklifi olduğunu doğruladı ve bununla ilgili bazı görüşmelerin yapılacağını açıkladı. Bilic’in takımı West Ham sonrası bir teklif de Çin’den Shanghai Shenhua’da gelmiş gibi gözüküyor. Gelen son haberler ile beraber Çinliler çok daha büyük rakamlara ki bunun 12-13 milyon euroları bulabileceği söyleniyor, Galatasaray’a teklif edebileceği ve Burak Yılmaz’a da yıllık 7 milyon euro civarı bir parayı verebilecekleri söyleniyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )