Haber Expo

Akhisar Belediyespor İle Galatasaray Hem Rodellega İçin Hem de Ziraat Türkiye Kupası İçin Karşı Karşıya Geliyor

 Ziraat Türkiye Kupası‘nda 19 Ocak 2016 günün son maçı saat 20.45’te Akhisar Belediyespor ile Galatasaray arasında oynanacak ve bu maçın bir diğer önemi ise transfer konusunda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray’ın Hugo Rodellega için de Akhisar Belediyespor ile görüşmeler yapabileceğinin ortalarda dolaşması. Türkiye Kupası’nı yük olarak gören büyük takımlar genelde yedek takımları ile bu maçlara çıkarken […]

19 Ocak 2016 - 18:09 'de eklendi ve 701 kez görüntülendi.

Akhisar Belediyespor İle Galatasaray Hem Rodellega İçin Hem de Ziraat Türkiye Kupası İçin Karşı Karşıya Geliyor

 Ziraat Türkiye Kupası‘nda 19 Ocak 2016 günün son maçı saat 20.45’te Akhisar Belediyespor ile Galatasaray arasında oynanacak ve bu maçın bir diğer önemi ise transfer konusunda sıkıntılı günler geçiren Galatasaray’ın Hugo Rodellega için de Akhisar Belediyespor ile görüşmeler yapabileceğinin ortalarda dolaşması.

Türkiye Kupası’nı yük olarak gören büyük takımlar genelde yedek takımları ile bu maçlara çıkarken Galatasaray da as kadrosunu İstanbul’da bırakarak Manisa’ya hareket etti. Yedek kadro ile mücadele edecek olan Galatasaray için ilk 11’e giremeyenlerin maçı olacakken aynı zamanda Hugo Rodellega transferi için de bir zemin yoklama zamanı olmuş olacak.

AKHİSAR BELEDİYESPOR GALATASARAY MAÇI AHABER İZLE

Ziraat Türkiye Kupası maçlarını yayınlayan Turkuaz grubu bu kez de maçı Ahaber’de yayınlama kararı aldı. A haber izle için sitemizde bulunan linklerden yardım alabilirsiniz ve internetten online olarak seyredebilirsiniz. Ayrıca bugün oynana diğer maçlar da Aspor’dan canlı yayınlanmakta.


Galatasaray’ın transfer çalışmaları ise Ryan Donk ve Martin Linnes sonrası biraz sekteye uğramış gözüküyor ki bir duraklama evresine girilirken buradakiğ görüşmeler ve yurtdışından gelecek olan haber ve haberler taraftarın da içine su serpme açısında oldukça önem arz ediyor. Martin Benitez için Independiente kulübü ile pazarlık yapan ve bu ynde olumlu gelişmeler yaşanması için tüm şartları zorlamaya çalışan sarı kırmızılılar özellikle arjantin takımının 8 milyon euro gibi oldukça yüksek bir meblağ istemesinden dolayı sıkıntıya düşmüş durumda. Ayrıca Batı Avrupa2da da sürekli olarak scout ekibinin önerdiği isimler üzerinde Mustafa Denizli’nin onay verdiklerinden olumlu olanların üzerine gidilmeye çalışılırken birçok red cevabı da hem kulüplerin istediği yüksek bonservis ücretleri ile hem de bazı genç yeteneklerin gelmek istememesi ile şok etkisi yaratıyor.

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ 19 OCAK 2016 SON DAKİKA

Özellikle belçika, Hollanda, Danimarka, Almanya gibi ülkeleri tarayan ve buradaki altyapı eğitimini almış olanlara yönelmek isteyen Galatasaray, transfer haberlerinde şimdiye kadar olumlu yanıtı bir tek Norveç’ten alabilmişti. Emre Mor için Danimarkalılar 8-10 milyon eurolara çıkan paralar isteyince cimbom neye uğradığını şaşırınca bu kez de yeni bir haber için başka yollar denenmeye başlandı.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER