Haber Expo

Saç Ekimi Operasyonları

 Günümüzde estetik operasyonları çok fazla ilgi görmektedir. Özellikle son beş yıl içerisinde bu tarz estetik cerrahisi tedavileri bir hayli artmıştır. Birçok estetik hastanesinde ve devlet hastanelerinde de bunun gibi tedavilerin olması da insanların ister istemez ilgisinin artmasına neden olmuştur. Estetik cerrahisine ilgi arttığından dolayı da birçok estetik hastaneleri ve özel hastaneler bu dallar da kadrolarını […]

13 Aralık 2016 - 17:22 'de eklendi ve 628 kez görüntülendi.

Saç Ekimi Operasyonları

 Günümüzde estetik operasyonları çok fazla ilgi görmektedir. Özellikle son beş yıl içerisinde bu tarz estetik cerrahisi tedavileri bir hayli artmıştır. Birçok estetik hastanesinde ve devlet hastanelerinde de bunun gibi tedavilerin olması da insanların ister istemez ilgisinin artmasına neden olmuştur. Estetik cerrahisine ilgi arttığından dolayı da birçok estetik hastaneleri ve özel hastaneler bu dallar da kadrolarını genişleterek daha çok hastaya tedavi edebilmek için olanak sağlamaya başladılar. Örneğin saç ekimi tedavisi yapan hastaneler ve tıp merkezleri bundan beş yıl öncesine nazaran bir elin parmaklarını geçemez iken şimdi baktığımız zaman özellikle de büyük şehirler de her semt içerisinde ve saç ekimi merkezi görebiliyorsunuz. Buda durumu aslında çok açık bir şekilde ortaya koyuyor.


Ülke genelini şöyle bir incelediğimiz zaman Türk erkeklerin birçoğunda otuzlu yaşlardan itibaren saç dökülmeleri başlıyor. Saç dökülmesi yaşayan erkeklerin büyük bir çoğunluğu eskiden buna itiraz etmeden yaşamaya devam ederken son yıllarda bu durum büyük bir değişim göstererek artık her beş erkekten üç tanesi saç ekimi yaptırmak niyetine olduklarını gösteriyorlar. Böyle niyeti olanlar ise soluklarını en yakın saç ekimi merkezlerinde alıyorlar. Saç ekimi operasyonlarının da geldiğimiz günde ki tıp tenolojisi sayesinde çok daha başarılı olduğundan dolayı rahat rahat tedavi yaptırmayı herkes kabul edebiliyor.

Şüphe le yaklaşan acana daha fazla zarar görebilir miyim diye yaklaşanların sayısı ise bir hayli az. Çünkü yeni teknoloji ile yapılan saç ekimi tekniklerinde başarı oranı yüze yüzlere yakın. FUE ve FUT saç ekimi tekinkleri gibi birçok yeni saç ekimi teknikleri geliştirildi. Böylece her saç ekimi istenilen sonuca artık daha kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Sonuç ne kadar hızlı ve başarı oranı yüksek olursa bu konuda muzdarip olan kişilerinde ilgisi bir o kadar çabuk çekiyor. Eğer sizlere saç dökülmesi yaşıyorsanız veya uzun zaman önce saçlarınız döküldüyse hemen bir saç ekimi merkezine danışarak en kısa zamanda saç ekimi tedavinizi başlatabilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde saç ekimi tedaviniz tamamlanacak ve sizler de artık istediğiniz gibi gür saçlara kavuşacaksınız. Böylece artık eskisi gibi aynanın karşısına geçtiğiniz de saçınızdan yakınmayacaksınız.

 


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER