Haber Expo

Yeni Volkswagen Polo Sedan Görüntülendi

 Hatchback modeli kadar olmasa da uzun yıllardan beri Alman üreticinin Polo sedan modeli de oldukça büyük bir ilgi görüyor. Bir süredir markanın Polo sedan modelini yenileyeceği ile ilgili olarak haberler ortaya çıkmaktaydı. Brezilya’da çekildiği ifade edilen aracın Yeni Volkswagen Polo Sedan modeline ait olduğunun belirtilmesi iddiaların gerçekliğini de ortaya koydu. Yeni Volkswagen Polo Sedan – VW […]

06 Ocak 2017 - 17:52 'de eklendi ve 675 kez görüntülendi.

Yeni Volkswagen Polo Sedan Görüntülendi

 Hatchback modeli kadar olmasa da uzun yıllardan beri Alman üreticinin Polo sedan modeli de oldukça büyük bir ilgi görüyor. Bir süredir markanın Polo sedan modelini yenileyeceği ile ilgili olarak haberler ortaya çıkmaktaydı. Brezilya’da çekildiği ifade edilen aracın Yeni Volkswagen Polo Sedan modeline ait olduğunun belirtilmesi iddiaların gerçekliğini de ortaya koydu.


Yeni Volkswagen Polo Sedan – VW Voyage

Ülkemizde Polo sedan olarak satışa sunulması beklenen aracın şuan için VW Voyage olarak lanse edildiği görülüyor. Hali hazırda uzun ve geniş bir kasaya sahip olan aracın yeni modelinde daha uzun ve daha geniş olacağının altı çiziliyor.

MQB platformunu kullanan Yeni Volkswagen Polo Sedan modeli markanın giriş seviyesinde yer alacak olup verimli motor seçenekleriyle satışa sunulacak.

1.4 ve 1.2 litre hacimlerindeki benzinli motorların yanı sıra araç 1.5 litrelik dizel motor seçeneğiyle de tercih edilebilecek. Henüz hangi pazarlarda sunulacağı belli olmasa da aracın mevcut modeline oranla daha yüksek bir satış fiyatına sahip olacağını ifade etmek yanlış olmayacaktır.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER