Haber Expo

Yeni Opel Corsa İçin 3 Silindirli Motor Seçenekleri

 Uzun yıllardan beri ülkemizde olduğu gibi birçok farklı ülkede Opel modelleri büyük bir ilgiyle kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra her çıkarılan yeni model de yüksek satış rakamlarına ulaşabiliyor. Sağlamlığı ve verimli motor seçenekleriyle satışa sunulan Opel’in 2018 yılı başlarında satışa sunulacak olan Corsa modelinin de detayları belli olmaya başladı. 3 Silindirli Dizel ve Benzinli Motorlar Mevcut […]

06 Ocak 2017 - 15:47 'de eklendi ve 680 kez görüntülendi.

Yeni Opel Corsa İçin 3 Silindirli Motor Seçenekleri

 Uzun yıllardan beri ülkemizde olduğu gibi birçok farklı ülkede Opel modelleri büyük bir ilgiyle kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra her çıkarılan yeni model de yüksek satış rakamlarına ulaşabiliyor. Sağlamlığı ve verimli motor seçenekleriyle satışa sunulan Opel’in 2018 yılı başlarında satışa sunulacak olan Corsa modelinin de detayları belli olmaya başladı.


3 Silindirli Dizel ve Benzinli Motorlar

Mevcut durumda satışa sunulan Opel Corsa modelinde kullanılmakta olan benzinli ve dizel motor seçeneklerinin oldukça düşük yakıt tüketim değerlerine sahip olduğu herkes tarafından biliniyor. Yeni Corsa ile birlikte sunulacak olan motor seçeneklerinin daha güçlü olmalarına rağmen tüketim açısından da çok daha fazla ekonomik olmaları bekleniyor.

Daha Küçük Ama Daha Güçlü

Giriş seviyeleri dışında 2018 Opel Corsa modelinde 3 silindirli ve düşük motor hacmine sahip dizel ve benzinli motor seçeneklerinin sunulacağı ifade ediliyor.

Motor hacimlerinin düşük olması ile birlikte motorlu taşıtlar vergisinde de büyük bir avantaj sağlanacağının da unutulmaması gerekiyor. Aracın 2017 yılının son aylarında resmen tanıtılması bekleniyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER