Haber Expo

Yeni Infiniti QX50 Modeliyle Yeni Motor Teknolojisi Tanıtılıyor

 2017 Detroit Otomobil Fuarı’na kısa bir süre kala tanıtılacak otomobiller de gün yüzüne çıkmaya başladı. Yeni Infiniti QX50 modeli de bunlar arasında yer alıyor. Lüks detayları ve futuristik tasarımıyla gün yüzüne çıkan Yeni Infiniti QX50 modelinin tasarımının yanı sıra dikkat çekici teknolojilere ve güç ünitesine sahip olduğuna da dikkat çekiliyor. Infiniti markası tarafından geliştirildiği ifade edilen otonom […]

02 Ocak 2017 - 15:28 'de eklendi ve 604 kez görüntülendi.

Yeni Infiniti QX50 Modeliyle Yeni Motor Teknolojisi Tanıtılıyor

 2017 Detroit Otomobil Fuarı’na kısa bir süre kala tanıtılacak otomobiller de gün yüzüne çıkmaya başladı. Yeni Infiniti QX50 modeli de bunlar arasında yer alıyor. Lüks detayları ve futuristik tasarımıyla gün yüzüne çıkan Yeni Infiniti QX50 modelinin tasarımının yanı sıra dikkat çekici teknolojilere ve güç ünitesine sahip olduğuna da dikkat çekiliyor.

Infiniti markası tarafından geliştirildiği ifade edilen otonom sürüş teknolojisi ve yeni motor seçeneğinin de Yeni Infiniti QX50 bünyesinde yer verildiği belirtiliyor.


ProPilot adı verilen yeni otonom teknolojisinin yanı sıra değişken oranlamaya sahip yeni motor teknolojisi aracın en çok dikkat çeken noktaları arasında yer alıyor. VC-Turbo değişken sıkıştırma oranıyla ön plana çıkan motorun önümüzdeki yıllarda birçok Infiniti modelinde tercih edilmesi bekleniyor.

Tüm bunların yanı sıra tasarım çizgileri, sahip olduğu teknolojiler ve gelişmiş güç ünitesiyle Yeni Infiniti QX50 modelinin gelecek yıllarda üretilecek birçok yeni modele ilham olması bekleniyor.  2.0 litre hacmindeki değişken sıkıştırma oranına sahip V6 turbo motorun hem benzinli hem dizel olarak sunulacağının da altı çiziliyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER