Haber Expo

Yeni Hyundai i30’dan Görseller Yayınlandı

 Hyundai firmasının en çok tercih edilen modellerinden birisi olan i serileri Avrupa’da geliştirilerek tüm dünyaya satılmaya devam ediliyor. Buna göre firma i10 serisinden i30 serisinde kadar hızlı bir çıkış yapmış ve araçlar arasında şahane kalite farklılıkları yaparak daha çok satış yapmayı başarmıştır. Hyundai firmasının yeni i30 modeli üzerinde çalıştığı ve üretimin her zamanki gibi Avrupa’da […]

10 Ağustos 2016 - 21:36 'de eklendi ve 1560 kez görüntülendi.

Yeni Hyundai i30’dan Görseller Yayınlandı

 Hyundai firmasının en çok tercih edilen modellerinden birisi olan i serileri Avrupa’da geliştirilerek tüm dünyaya satılmaya devam ediliyor. Buna göre firma i10 serisinden i30 serisinde kadar hızlı bir çıkış yapmış ve araçlar arasında şahane kalite farklılıkları yaparak daha çok satış yapmayı başarmıştır. Hyundai firmasının yeni i30 modeli üzerinde çalıştığı ve üretimin her zamanki gibi Avrupa’da olacağı belirtilmekteydi. Bugün yeni Hyundai i30 modelinden görüntüler yayınlandı.

Kalite Hissedilecek


Hyundai firması yeni üreteceği i30 serilerinde kaliteyi araç sahibine hissettirecek. Hyundai’nin genel olarak tüm i serileri beğenilmektedir ancak bu son üretilecek olan i30 serisi daha kaliteli olacak ve sürüş keyfini sürücüye bire bir olarak yaşatacak.

Motor Grubu Baş Tasarımcısı yaptığı açıklaması ile Hyundai i30 modelinin herkese hitap edeceğini belirterek araçta akıcı çizgilere yer verdiklerini ifade etti. Yeni i30 modeli Hyundai’nin diğer i serilerine göre daha kaliteli olduğunu söyleyen Peter Schreyer i30 ile serinin bam başka bir boyuta taşınacağını vurguladı. Yeni i30 modellerinden firma oldukça ümitli bakalım pazarda otomobil meraklıları nasıl ilgi gösterecek.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER