Haber Expo

Yeni BMW 8 Serisi Ortaya Çıkıyor

 Concorso d-Eleganza Villa d’Este etkinliği öncesinde internet üzerinden görüntüleri sızdırılan Yeni BMW 8 Serisi modelinin beklenildiği üzere bir konsept olarak gün yüzüne çıkarıldığı görülüyor. Bugün etkinlik kapsamında tüm detayları ortaya çıkacak olan Yeni BMW 8 Serisi modelinin tahmin edildiğinden daha hızlı geleceği de ortaya çıkan haberler arasında yer alıyor. İki kapılı bir coupe olarak tanıtımı gerçekleştirilecek olsa […]

26 Mayıs 2017 - 13:45 'de eklendi ve 496 kez görüntülendi.

Yeni BMW 8 Serisi Ortaya Çıkıyor

 Concorso d-Eleganza Villa d’Este etkinliği öncesinde internet üzerinden görüntüleri sızdırılan Yeni BMW 8 Serisi modelinin beklenildiği üzere bir konsept olarak gün yüzüne çıkarıldığı görülüyor.

Bugün etkinlik kapsamında tüm detayları ortaya çıkacak olan Yeni BMW 8 Serisi modelinin tahmin edildiğinden daha hızlı geleceği de ortaya çıkan haberler arasında yer alıyor. İki kapılı bir coupe olarak tanıtımı gerçekleştirilecek olsa da gerçek BMW 8 Serisi’nde aracın büyük oranda değişiklik göstereceği ve sedan versiyonunun da yer alacağı tahmin ediliyor.


Ortaya çıkan haberlerde Yeni BMW 8 Serisi modelinin 6 Serisi’nin yerine geçeceği ifade edilse de uzmanlar serinin daha kapsamlı olacağını ifade ediyor.

6,6 litre hacminde ve V12 silindire sahip bir motorun yer alması beklenirken 601 HP güç ve 799 Nm tork elde edileceğinin altı çiziliyor.

Üretim çalışmalarının hemen öncesinde Alman otomobil devi BMW tarafından 825, 830, 835, 850, 845, 860, M8 ve M850 model adlarının tescille koruma altına alındığı da dikkatlerden kaçmayan detaylar arasında yer alıyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER