Haber Expo

Yeni Audi A3 Geliyor

 Önümüzdeki yıllarda ortaya çıkacak olan otomobil modelleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Alman otomobil üreticisi Audi’nin aynı şekilde Alman rakibi BMW karşısında oldukça mücadeleci bir ruha sahip olduğu görülüyor. BMW 1 Serisi’nin 2018 modeliyle gün yüzüne çıkmasının hemen ardından Audi’den karşı atak geldi ve A3 modeliyle ilgili bilgiler sızdırılmaya başlandı. İlk çıkan bilgilere göre Audi A3 […]

10 Nisan 2017 - 21:20 'de eklendi ve 742 kez görüntülendi.

Yeni Audi A3 Geliyor

 Önümüzdeki yıllarda ortaya çıkacak olan otomobil modelleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Alman otomobil üreticisi Audi’nin aynı şekilde Alman rakibi BMW karşısında oldukça mücadeleci bir ruha sahip olduğu görülüyor.

BMW 1 Serisi’nin 2018 modeliyle gün yüzüne çıkmasının hemen ardından Audi’den karşı atak geldi ve A3 modeliyle ilgili bilgiler sızdırılmaya başlandı. İlk çıkan bilgilere göre Audi A3 modelinin Volkswagen’e ait olan MQB platformu üzerinde yükseleceğine işaret ediliyor.


MQB platformuna sahip olması sebebiyle iç mekanda büyük oranda bir genişleme yaşanacak olup bu durumun tam tersi olarak ise genel olarak aracın ağırlığında küçük de olsa bir hafifleme yaşanması tahmin ediliyor. Ağırlığın ne kadar azaldığı ise net olarak bilinmiyor.

İç Mekanda Audi A4 Esintisi

Diğer yandan aracın detayları mercek altına alındığında ise A4 modelinden birçok alıntıya sahip olduğu dikkatlerden kaçmayacaktır. Özellikle iç mekanda A4 modelinden alınan özellikler ile daha sık bir şekilde karşılaşmak mümkün.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER