Haber Expo

Yeni 2018 Dacia Duster Gün Yüzüne Çıktı

 Ekonomik SUV modeller arasında açık ara lider konumda yer almasıyla ön plana çıkan Dacia Duster’ın 2018 modeli gün yüzüne çıktı. Henüz kamuflajlı bir şekilde kameralara yakalanan aracın yakın bir zamanda tüm detaylarla gün yüzüne çıkması bekleniyor. Dacia’nın amiral gemisi konumunda yer alan Dacia Duster modelinin tasarımında büyük bir fark olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Yeni motor […]

01 Haziran 2017 - 1:07 'de eklendi ve 833 kez görüntülendi.

Yeni 2018 Dacia Duster Gün Yüzüne Çıktı

 Ekonomik SUV modeller arasında açık ara lider konumda yer almasıyla ön plana çıkan Dacia Duster’ın 2018 modeli gün yüzüne çıktı. Henüz kamuflajlı bir şekilde kameralara yakalanan aracın yakın bir zamanda tüm detaylarla gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Dacia’nın amiral gemisi konumunda yer alan Dacia Duster modelinin tasarımında büyük bir fark olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Yeni motor seçenekleri, 7 kişilik yeni versiyonu, selefine kıyasla gelişmiş teknolojik donanımlar 2018 Dacia Duster modelinin yenilikleri arasında yer alacağı tahmin ediliyor.


Satışa sunulacağı tarihi ifade etmek için oldukça erken olsa da aracın 2017 yılı son çeyreğinde veya 2018 yılı başında piyasaya sunulacağı konusunda iddialar ortaya atılmaktadır.

Otomatik şanzımana kavuşan 2018 Dacia Duster modelinin aynı zamanda 7 kişilik versiyonunun da satışa sunulması durumunda SUV pazarında büyük bir rekabetin yaşanacağını net bir şekilde ifade edebiliriz.

Bilindiği üzere Dacia modelleri piyasada satışa sunulan diğer modellere kıyasla çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulmakta olup fiyat performans konusunda da son derece büyük bir başarı göstermektedir.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER