Haber Expo

Volkswagen Polo Comfortline Rahatlık Sunuyor

 Volkswagen’in giriş seviyesinde yer alan Polo modeli geçtiğimiz yıl ve bu yıl satışa sunulan modelleriyle büyük bir dikkat çekmeyi başardı. Yeniden tasarlanan ve her açından selefine kıyasla çok daha iyi bir konuma getirilen Volkswagen Polo modeline Golf modelinin küçük kardeşi olarak bakmak yanlış olmayacaktır. Ülkemizde Volkswagen Polo modeli güncel olarak Trendline ve Comfortline olmak üzere iki farklı […]

20 Nisan 2017 - 22:25 'de eklendi ve 470 kez görüntülendi.

Volkswagen Polo Comfortline Rahatlık Sunuyor

 Volkswagen’in giriş seviyesinde yer alan Polo modeli geçtiğimiz yıl ve bu yıl satışa sunulan modelleriyle büyük bir dikkat çekmeyi başardı. Yeniden tasarlanan ve her açından selefine kıyasla çok daha iyi bir konuma getirilen Volkswagen Polo modeline Golf modelinin küçük kardeşi olarak bakmak yanlış olmayacaktır.


Ülkemizde Volkswagen Polo modeli güncel olarak Trendline ve Comfortline olmak üzere iki farklı donanım paketiyle satışa sunuluyor. Her iki donanım paketi de beklentileri rahatlıkla karşılayabiliyor olsa da Comfortline paketinin araçta konfor arayanlar için doğru tercih olacağını ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Volkswagen Polo Comfortline donanım paketi içerisinde yer alan ön kol desteği, Start & Stop sistemi, ESP, yokuş kalkış destek sistemi ve ikincil çarpışma freni hem şehiriçi hem de şehirler arası kullanımlarda Volkswagen Polo sahiplerine büyük bir konfor sunuyor. Bu sebepten dolayı da Volkswagen Polo modelinin Comfortline donanım paketi daha çok tercih ediliyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER