Haber Expo

Renault Captur Haziran’da Satışa Sunuluyor

 2017 Renault Captur modelinin uzun süredir ülkemiz pazarında satışa sunulması bekleniyordu. Selefine kıyasla tasarım detaylarında birçok yeniliğe sahip olan aracın geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2017 yılında da oldukça iddialı olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Kendi segmentinin satış rakamları konusunda liderleri arasında yer alan aracın 2017 yılında da satış rakamlarını artırması bekleniyor. Renault Türkiye tarafından yapılan resmi bir […]

26 Mayıs 2017 - 13:40 'de eklendi ve 543 kez görüntülendi.

Renault Captur Haziran’da Satışa Sunuluyor

 2017 Renault Captur modelinin uzun süredir ülkemiz pazarında satışa sunulması bekleniyordu. Selefine kıyasla tasarım detaylarında birçok yeniliğe sahip olan aracın geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2017 yılında da oldukça iddialı olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Kendi segmentinin satış rakamları konusunda liderleri arasında yer alan aracın 2017 yılında da satış rakamlarını artırması bekleniyor.


Renault Türkiye tarafından yapılan resmi bir açıklama ile birlikte 2017 Renault Captur modelinin Haziran ayı başı itibariyle yeni sahiplerine teslim edileceği açıklandı. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde 2017 Renault Captur modelinin resmi Türkiye fiyat listesi de açıklandı.

Her açından rakiplerinin önünde yer almayı başaran 2017 Renault Captur modelinin özellikle rekabetçi bir fiyat listesine sahip olması önünü açan en büyük etkenler arasında yer alması bekleniyor.

2017 Renault Captur modeline sahip olmak isteyenlerin 81 bin 450 TL’yi gözden çıkarmaları gerekiyor. En üst seviyede ise 2017 Renault Captur modelinin fiyatı 100 bin liranın üzerine çıkıyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER