Haber Expo

Opel 2020’de Yeni Bir Coupe Suv Model Sunacak

 Alman otomotiv devi Opel geçtiğimiz aylarda PSA grubuna satılmıştı. Bu satışın ardından daha da büyüyeceği tahmin edilen Opel’in gelecek planları da ortaya çıkmaya başladı. Bu yıl İnsignia’nın yeni neslini tanıtan Opel 2020’de yeni bir coupe suv model çıkaracağını duyurdu. Opel’in yeni coupe suv modeli için Designrm ekibi bir dijital çizim yayınladı. İnsignia temelli olan bu […]

10 Nisan 2017 - 0:40 'de eklendi ve 795 kez görüntülendi.

Opel 2020’de Yeni Bir Coupe Suv Model Sunacak

 Alman otomotiv devi Opel geçtiğimiz aylarda PSA grubuna satılmıştı. Bu satışın ardından daha da büyüyeceği tahmin edilen Opel’in gelecek planları da ortaya çıkmaya başladı. Bu yıl İnsignia’nın yeni neslini tanıtan Opel 2020’de yeni bir coupe suv model çıkaracağını duyurdu.

Opel’in yeni coupe suv modeli için Designrm ekibi bir dijital çizim yayınladı. İnsignia temelli olan bu dijital çizimde yüksek bir hatchback modeli andıran tasarım göze çarpıyor. D segmentinde yer alacak olan yeni coupe suv model İnsignia temelli olacak. Opel’in D segmenti için İnsignia’yı temel alan bir suv model çıkaracağı geçtiğimiz yıl haber olarak ortaya çıkmıştı. Bu yeni coupe suv model ise İnsignia’nın suv versiyonu üzerinden tasarlanacak.


opel 1 opel

Opel’in yeni Coupe suv modelinin şuan için herhangi bir detayı açıklanmadı. Sadece hayali bir çizim olarak karşımıza çıkan yeni soupe suv modelin motor gamında ise Opel ve PSA grubunun üniteleri yer alacak. Hibrit üniteye kesin olarak sahip olacağını düşündüğümüz yeni coupe suv modelin bir tane de tamamen elektrikli versiyonu sunulabilir.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER