Haber Expo

Ocak 2017 Uygun Fiyat Sıfır Faiz Kampanyaları

 Yeni yıl ile birlikte otomotiv sektöründe de canlanmalar yaşanacak. 2017’de makyajlanacak ve nesil değişikliğine uğrayacak olan modellerin fiyatlarında artış yaşanacak. Geçtiğimiz aylarda gelen ÖTV zammını henüz alıcıya yansıtmayan satıcılar da 2017’de bu zammı yansıtacak. Yani kısacası 2017’de araç fiyatları oldukça yükselecek. Buna çözüm olarak ise markalar kendi kampanyalarını başlatacak. 2017’de Hangi Modellerde Kampanyalar Olacak? 2017’de […]

30 Aralık 2016 - 21:37 'de eklendi ve 933 kez görüntülendi.

Ocak 2017 Uygun Fiyat Sıfır Faiz Kampanyaları

 Yeni yıl ile birlikte otomotiv sektöründe de canlanmalar yaşanacak. 2017’de makyajlanacak ve nesil değişikliğine uğrayacak olan modellerin fiyatlarında artış yaşanacak. Geçtiğimiz aylarda gelen ÖTV zammını henüz alıcıya yansıtmayan satıcılar da 2017’de bu zammı yansıtacak. Yani kısacası 2017’de araç fiyatları oldukça yükselecek. Buna çözüm olarak ise markalar kendi kampanyalarını başlatacak.

2017’de Hangi Modellerde Kampanyalar Olacak?

2017’de kampanya yapması beklenen markalardan bir tanesi Opel. Opel İnsignia modelinin yenilenmesinden ötürü eski kasaları daha uygun fiyatlı olarak sunacak. Yenilenen Opel İnsignia’nın da lasmana özel bir kampanya ile sunulması bekleniyor.

2017-opel-insignia

Kampanya yapması beklenen bir diğer marka ise Honda. Honda’nın hem yenilenen CR-V modeli için uygun bir lansman kampanyası yapması hem de Civic’e gelecek olan 1.5 turbo benzinli ünite için uygun bir kampanya yapması bekleniyor. Ayrıca Honda, Civic Hatchback için de uygun bir kampanya sunulabilir.


2017-honda-civic

Kampanyasından yararlanılabilecek bir diğer marka ise Skoda. Yeni modeli Kodiaq’ı şubat ayı içerisinde Türkiye pazarına çıkaracak olan Skoda’nın ilk ay çok uygun fiyatlarla Kodiaq’ı sunması bekleniyor.

skoda-kodiaq

Otomobil markalarının kampanyaları önümüzdeki yıl da uygun kredi imkanları içerecek. Şimdilik aralık ayı kampanyasına devam eden markalar 1 Ocak’tan itibaren yeni kampanyaları ve yükselen fiyat listeleri ile karşımızda olacak.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER