Haber Expo

Lada Vesta Avrupa Fiyat Listesi Belli Oldu

 Geçtiğimiz yıldan beri beklenen Lada Vesta modelinin Avrupa pazarında satışa sunulacağının açıklanması büyük bir heyecan yarattı. Bir süredir gündemden uzak olan Lada Vesta modeli yeni haberin açıklanması ve fiyat listesinin resmileşmesiyle birlikte yeniden otomobil dünyasının merkezine geldi. Fiyatına oranla sunduğu özelliklerle büyük bir beğeni toplamayı başaran Lada Vesta modelinin Avrupa pazarında satışa sunulmasının hemen ardından ülkemizde de satışa […]

08 Ocak 2017 - 13:54 'de eklendi ve 936 kez görüntülendi.

Lada Vesta Avrupa Fiyat Listesi Belli Oldu

 Geçtiğimiz yıldan beri beklenen Lada Vesta modelinin Avrupa pazarında satışa sunulacağının açıklanması büyük bir heyecan yarattı. Bir süredir gündemden uzak olan Lada Vesta modeli yeni haberin açıklanması ve fiyat listesinin resmileşmesiyle birlikte yeniden otomobil dünyasının merkezine geldi.

Fiyatına oranla sunduğu özelliklerle büyük bir beğeni toplamayı başaran Lada Vesta modelinin Avrupa pazarında satışa sunulmasının hemen ardından ülkemizde de satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Hatırlanacağı üzere Lada tarafından geçtiğimiz yıl satış işlemleri için gerekli alt yapıyı ülkemizde hazırlamıştı.


Teknik açıdan satışa sunulmasında bir engel kalmayan Lada Vesta modelinin tahmini olarak ülkemizde 2017 yılının ilk yarısında pazara giriş yapması bekleniyor.

Lada Vesta modelinin Avrupa pazarı için hazırlanan fiyat listesinden de görüldüğü üzere araç 10 bin 500 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Tek bir motor seçeneğiyle satışa sunulan aracın fiyatları şanzıman ve donanım paketine göre farklılık gösteriyor.

  • Lada Vesta 1.6 manuel ICE 10 bin 500 Euro
  • Lada Vesta 1.6 otomatik ICE 11 bin 500 Euro
  • Lada Vesta 1.6 manuel LUXE 12 bin 500 Euro
  • Lada Vesta 1.6 otomatik LUXE 13 bin 500 Euro

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER