Haber Expo

Kia Rio Güvenlik Standartları Yükseliyor

 Kia’nın küçük hatchback modeli Rio’nun elde ettiği başarı ülkemiz yollarında artan Kia Rio sayısından net bir şekilde anlaşılıyor. Güvenlik Standartlarına Kia Rio Ayarı Avrupa pazarında daha çok satmak isteyen markanın bu kapsamda çalışmalara başladığı ve özellikle güvenlik donanımlarıyla dikkat çekmek istediği ifade ediliyor. Birçok markanın üst donanım seviyelerinde sunulan güvenlik sistemlerine Kia Rio’nun standart olarak […]

10 Nisan 2017 - 21:27 'de eklendi ve 412 kez görüntülendi.

Kia Rio Güvenlik Standartları Yükseliyor

 Kia’nın küçük hatchback modeli Rio’nun elde ettiği başarı ülkemiz yollarında artan Kia Rio sayısından net bir şekilde anlaşılıyor.

Güvenlik Standartlarına Kia Rio Ayarı

Avrupa pazarında daha çok satmak isteyen markanın bu kapsamda çalışmalara başladığı ve özellikle güvenlik donanımlarıyla dikkat çekmek istediği ifade ediliyor. Birçok markanın üst donanım seviyelerinde sunulan güvenlik sistemlerine Kia Rio’nun standart olarak yer verileceğinin altı çiziliyor.


Fiyatlar Minimum Seviyede Tutulacak

Özellikle güvenlik sistemlerine ulaşmanın herkese mümkün kılınması gerektiğini savunan Kia yetkililerinin tüm bu çalışmaların yanı sıra fiyatların uygun tutulmaya çalışılacağı da ifade ediliyor. Fiyatlar ile ilgili olarak ipuçları verilse de henüz net bir şey söylemek için erken.

Avrupalı kullanıcıların beğenisini kazanması beklenen aracın satışlarında meydana geleceği tahmin edilen artışın ardından Kia Rio’nun rakipleri nasıl bir yol izleyecek merak ediliyor. Kia uzun yıllardan beri yer aldığı otomobil dünyasında ürettiği teknolojik ve sağlam araçlarla dikkatleri üzerine çekmektedir.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER