Haber Expo

Kia GT Tanıtım Tarihi ve Saati Açıklandı

 Uzun bir süredir yapılan internet paylaşımlarıyla merak uyandırılan 2017 Kia GT modelinin ne zaman tanıtılacağı net bir şekilde açıklandı. Dünya genelinde otomotiv sektörü için son derece büyük bir öneme sahip olan Detroit Otomobil Fuarı önümüzdeki hafta içerisinde ziyaretçilerine kapısını açmış olacak. 2017 Kia GT modelinin de bu fuar kapsamında gün yüzüne çıkarılacağı daha önce açıklanmıştı. Yeni gelen […]

03 Ocak 2017 - 13:41 'de eklendi ve 375 kez görüntülendi.

Kia GT Tanıtım Tarihi ve Saati Açıklandı

 Uzun bir süredir yapılan internet paylaşımlarıyla merak uyandırılan 2017 Kia GT modelinin ne zaman tanıtılacağı net bir şekilde açıklandı.

Dünya genelinde otomotiv sektörü için son derece büyük bir öneme sahip olan Detroit Otomobil Fuarı önümüzdeki hafta içerisinde ziyaretçilerine kapısını açmış olacak. 2017 Kia GT modelinin de bu fuar kapsamında gün yüzüne çıkarılacağı daha önce açıklanmıştı.


Yeni gelen bilgilerde ise 2017 Kia GT modelinin net tanıtım tarihi ve saati belirtiliyor. GT4 Stinger konsept modelinden ilham alınarak üretimi gerçekleştirilen performans odaklı 2017 Kia GT modelinin özellikle hız ve performans tutkunlarına hitap edeceği tahmin ediliyor. Oldukça yüksek hızlara çıkabileceği açıklanan aracın 0’dan 100 kilometre hıza çıkış süresi ise 5.1 saniye olarak veriliyor.

2017 Kia GT modeli 8 Ocak 2017 günü Detroit Otomobil Fuarı’nda Amerika saatiyle saat 18:00’da ilk kez görücüye çıkarılacak. Sportif detayları, kışkırtıcı rengi, güçlü motorları ve gelişmiş teknolojileriyle 2017 Kia GT modelinin fuarda ilgi odağı olması bekleniyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER