Haber Expo

Fiat Panda Yenileniyor; İşte Kamuflajlı Fotoğrafları

 Fiat’ın A segmenti hatchback modeli Panda yenileniyor. Selefine göre daha da küçülecek olan Fiat Panda’nın arka tekerleklerinin arka çamurlukları araca fazlalık yapıyor. 2012’de yenilenen Panda’yı halen satmaya devam eden Fiat geçtiğimiz toplamda 130 adetlik satış rakamı yakalayabilmişti. Segmentinde Hyundai İ10, Kia Picanto, Citroen C1 gibi rakiplerle yarışan Fiat Panda kendi markasından Fiat 500 ile de […]

21 Şubat 2017 - 23:16 'de eklendi ve 955 kez görüntülendi.

Fiat Panda Yenileniyor; İşte Kamuflajlı Fotoğrafları

 Fiat’ın A segmenti hatchback modeli Panda yenileniyor. Selefine göre daha da küçülecek olan Fiat Panda’nın arka tekerleklerinin arka çamurlukları araca fazlalık yapıyor. 2012’de yenilenen Panda’yı halen satmaya devam eden Fiat geçtiğimiz toplamda 130 adetlik satış rakamı yakalayabilmişti. Segmentinde Hyundai İ10, Kia Picanto, Citroen C1 gibi rakiplerle yarışan Fiat Panda kendi markasından Fiat 500 ile de yarışıyor.

Fiat’ın yenilenen Panda modelinin kamfulajlı yakalanan modeli muhtemelen Cross donanım paketine ait. Arazi koşullarına daha uygun olan Panda Cross’un yenilenen nesli daha yuvarlak hatlara sahip olmuş. Ancak aracın gözle görülebilir derecede küçüldüğü kamuflajlı fotoğraflarda ortaya çıkmış. Öyle ki aracın arka kapıları ile bagaj kapağı arasında 40 cm’lik mesafe yok bile. Panda’nın selefinde yer alan bagaj bölmesinin yan camları da aracın küçültülmesi ile ortadan kalkmış.


Fiat Panda 1 Fiat Panda 2

Fiat’ın yenilenen Panda modelinde düşük güçlerdeki 1.3 litrelik, 1.2 litrelik ve 0.9 litrelik üniteler yer alıyor. Yenilenen Panda’nın Cross modelinde ise 4×4 çekiş sistemi sunulabilir. Fiat Panda’nın şuanki fiyatı 44.900 TL’den başlayan fiyat etiketine sahip olarak sunuluyor. Yeni neslin özellik olarak daha da yükseleceğini düşündüğümüzde başlangıç fiyatının 50.000 TL’yi aşacağını tahmin ediyoruz.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER