Haber Expo

Fiat Egea Sedan İçin Faizsiz Kredi Fırsatı

 İtalyan otomobil üreticisinin ülkemizde Egea, Avrupa pazarında Tipo model adıyla satışa sunduğu araç satışa sunulduğu ilk günden beri büyük bir ilgi görüyor. Fiat Egea Sedan modeli bilindiği üzere Linea modelinin yerini almış ve sunduğu donanımların yanı sıra düşük yakıt tüketimi ve uygun satış fiyatıyla tüm beğenileri üzerinde toplamıştır. 2016 yılının son günlerinde başlatılan kampanya kapsamında Fiat Egea […]

18 Aralık 2016 - 21:56 'de eklendi ve 724 kez görüntülendi.

Fiat Egea Sedan İçin Faizsiz Kredi Fırsatı

 İtalyan otomobil üreticisinin ülkemizde Egea, Avrupa pazarında Tipo model adıyla satışa sunduğu araç satışa sunulduğu ilk günden beri büyük bir ilgi görüyor. Fiat Egea Sedan modeli bilindiği üzere Linea modelinin yerini almış ve sunduğu donanımların yanı sıra düşük yakıt tüketimi ve uygun satış fiyatıyla tüm beğenileri üzerinde toplamıştır.


2016 yılının son günlerinde başlatılan kampanya kapsamında Fiat Egea Sedan modeli için faizsiz kredi fırsatı sunuluyor. 25 bin TL değerindeki kredi 20 ay vade seçeneği ve yüzde sıfır faiz fırsatıyla kullanılabiliyor. Sunulan kredinin yanı sıra yeni ÖTV düzenlemesinden dolayı meydana gelen fiyat artışı da ortadan tamamen kaldırılmaktadır.

Tüm bu kampanya fırsatlarıyla Fiat Egea Sedan modeli Aralık ayı boyunca 54 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilecek. Kampanyanın 2016 Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacağı ve sadece sunulan fırsatlardan yetkili Fiat bayilerinde faydalanabileceğinin altı çiziliyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER