Haber Expo

Dizel Otomatik Dacia Duster Türkiye’de

 Dizel güç ünitesine sahip araçların sahip olduğu performans ve yakıt tüketim değerleri hala dizeli ön planda tutuyor. Birçok marka tarafından dizel motorlarla mesafe bırakılsa da dizel modasının bir süre daha devam edeceğini ifade etmek yanlış olmayacaktır. Dacia Duster dizel modelinin büyük bir heyecanla satışa sunulmasının beklenmesi de bu durumu son derece açık ve net bir […]

11 Nisan 2017 - 20:48 'de eklendi ve 536 kez görüntülendi.

Dizel Otomatik Dacia Duster Türkiye’de

 Dizel güç ünitesine sahip araçların sahip olduğu performans ve yakıt tüketim değerleri hala dizeli ön planda tutuyor. Birçok marka tarafından dizel motorlarla mesafe bırakılsa da dizel modasının bir süre daha devam edeceğini ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Dacia Duster dizel modelinin büyük bir heyecanla satışa sunulmasının beklenmesi de bu durumu son derece açık ve net bir şekilde ortaya koyuyor.


Tüm bunların yanı sıra Dacia Duster modeli dizel güç ünitesiyle birlikte otomatik şanzımana da ev sahipliği yapıyor. EDC adı verilen otomatik şanzıman Duster modelini ön plana çıkaracak olan ilk detaylar arasında yer alıyor.

Henüz 4×4 versiyonu için dizel ve otomatik kombinasyonu yer almasa da zamanı geldiğinde Dacia tarafından bunun da sunulacağı tahmin ediliyor.

82 bin 900 TL başlangıç fiyatına sahip olan Dacia Duster dizel otomatik 4×2 modeline sahip olmak isteyenler için resmi satışlar bugün başladı.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER