Haber Expo

Çocuklar İçin Elektrikli Volkswagen Golf GTI Cabrio Satışa Sunuldu

 Herkesin çocukluk hayalinde akülü bir arabaya sahip olmak vardır. Günümüzde hemen her çocuğun dikkatini çeken akülü arabalar evrim geçirerek çok daha farklı bir boyuta taşındı. eBay internet sitesi üzerinden satışa sunulan Volkswagen Golf GTI Cabrio modelleri de bu durumu son derece açık ve net bir şekilde ortaya koyuyor. Berlin merkezli faaliyet gösteren bir firma tarafından sadece […]

14 Aralık 2016 - 11:27 'de eklendi ve 729 kez görüntülendi.

Çocuklar İçin Elektrikli Volkswagen Golf GTI Cabrio Satışa Sunuldu

 Herkesin çocukluk hayalinde akülü bir arabaya sahip olmak vardır. Günümüzde hemen her çocuğun dikkatini çeken akülü arabalar evrim geçirerek çok daha farklı bir boyuta taşındı.

eBay internet sitesi üzerinden satışa sunulan Volkswagen Golf GTI Cabrio modelleri de bu durumu son derece açık ve net bir şekilde ortaya koyuyor. Berlin merkezli faaliyet gösteren bir firma tarafından sadece çocuklar için satışa sunulan Volkswagen Golf GTI Cabrio modeli görenleri kendine hayran bırakıyor. Tasarımı tamamen gerçek modelle aynı olan aracın iç mekanında ses sistemi, SD kart ve USB girişi de yer alıyor. Ger vites desteği, sinyal lambaları, gaz ve fren pedalleriyle gün yüzüne çıkan aracın teknik verilerinde maksimum saatte 5 kilometre hıza çıkabildiği belirtiliyor.


İki adet küçük elektrikli motordan güç alan aracın internet üzerinden satış fiyatının 550 dolar olduğu görülmekte olup oldukça büyük bir ilgi gördüğü de ifade ediliyor.

Araca detaylı olarak bakıldığında kapı içlerinin bile gerçeğe uygun olarak tasarlandığı dikkatlerden kaçmıyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER