Haber Expo

2019 Volvo XC40 İçi Görüntülendi

 Volvo’nun son yıllarda SUV segmentine son derece büyük bir önem verdiği herkes tarafından biliniyor. Kısa bir süre içerisinde ürün çeşitliliğinin de artış göstermesi bu durumu net bir şekilde ortaya koyuyor. Otomobil dünyasının perde arkasından gelen haberlerde Volvo’nun yeni bir modelin daha üretimi üzerinde çalışmalara devam ettiği belirtiliyor. CMA adı verilen platformun üzerinde yükselecek olan 2019 Volvo […]

26 Mayıs 2017 - 13:34 'de eklendi ve 565 kez görüntülendi.

2019 Volvo XC40 İçi Görüntülendi

 Volvo’nun son yıllarda SUV segmentine son derece büyük bir önem verdiği herkes tarafından biliniyor. Kısa bir süre içerisinde ürün çeşitliliğinin de artış göstermesi bu durumu net bir şekilde ortaya koyuyor.

Otomobil dünyasının perde arkasından gelen haberlerde Volvo’nun yeni bir modelin daha üretimi üzerinde çalışmalara devam ettiği belirtiliyor. CMA adı verilen platformun üzerinde yükselecek olan 2019 Volvo XC40 modelinin üretim çalışmaları devam ederken bir yandan da aracın testleri yapılıyor.


Test sürüşleri esnasında kaynağı belli olmayan casus kameralar tarafından yakalanan bir fotoğraf karesi ile birlikte 2019 Volvo XC40 modelinin iç mekanı ortaya çıktı.

Ortaya çıkan fotoğrafa detaylı bir şekilde bakıldığında XC90 modeliyle büyük bir benzerlik taşıdığı ve XC90 modelinin daha küçük boyutlara sahip versiyonu olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Yüksek malzeme kalitesi ve sade tasarım anlayışı Volvo’nun farkını bir kez daha en iyi şekilde ortaya koyuyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER