Haber Expo

2018 Seat İbiza’nın Donanım Paketleri Açıklandı

 Seat’ın geçtiğimiz Ocak ayında yeni nesli ile tanıtılan küçük üyesi İbiza’nın donanım paketleri de ortaya çıktı. Şuan için ülkemizde Referance ve Style donanım paketleri ile sunulan İbiza’nın yeni nesline FR ve Excellence donanım paketleri de eklenecek. Yenilenen Seat İbiza’nın motor gamında 8 farklı güç çıkışına sahip benzinli, dizel ve CNG sistemli ünite yer alacak. Yenilenen […]

10 Nisan 2017 - 0:48 'de eklendi ve 677 kez görüntülendi.

2018 Seat İbiza’nın Donanım Paketleri Açıklandı

 Seat’ın geçtiğimiz Ocak ayında yeni nesli ile tanıtılan küçük üyesi İbiza’nın donanım paketleri de ortaya çıktı. Şuan için ülkemizde Referance ve Style donanım paketleri ile sunulan İbiza’nın yeni nesline FR ve Excellence donanım paketleri de eklenecek. Yenilenen Seat İbiza’nın motor gamında 8 farklı güç çıkışına sahip benzinli, dizel ve CNG sistemli ünite yer alacak.

Yenilenen Seat İbiza’nın benzinli cephesinde 3 silindirli 1.0 litrelik MPi ünite de bulunabilir. Şuan satışta olan kasasında yer alan bu ünitenin yeni neslinde yer alıp almayacağı kesin değil. Ancak kesin olan yer alırsa giriş seviyesinde olacak ve başlangıç fiyatını düşürecek.

Yeni nesline ulaşan İbiza’nın benzinli cephesinin diğer üyeleri ise 3 silindirli 1.0 litrelik TSi ve 1.5 litrelik TSi Evo ünite olacak. 3 silindirli 1.0 TSi ünite ile 95 hp ve 115 hp güç çıkışları sunacak olan yeni nesil İbiza’nın bu ünitesi 90 hp’lik CNG sistem ile de sunulacak. Benzinli cephesinin en güçlü üyesi ise Golf’te göreceğimiz 150 hp’lik 1.5 TSi Evo ünite olacak.


ibiza 1 ibiza 2

Yenilenen Seat İbiza’nın dizel cephesinde ise geliştirilmiş 1.6 litrelik TDi ünite yer alacak. Şuan için dizel ünite ile sunulmayan İbiza’nın selefinde yer alan 1.4 litrelik TDi ünite tarih olacak. 1.6 litrelik TDi ünite ile 80 hp, 95 hp ve 115 hp güç çıkışları sunacak olan yeni nesil İbiza’nın 5 ileri manuel, 6 ileri manuel ve 7 ileri DSG şanzıman ile sunulacağı biliniyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER