Haber Expo

2017 Seat İbiza Tahmini Fiyat Listesi

 Seat’ın yenilenen B segmenti hatchback modeli İbiza’nın önümüzdeki yıl için açıklanacak olan fiyatlarını tahmin etmeye çalıştık. Şuan için hiçbir ülkede satışa sunulmayan Seat İbiza’nın bir ay içerisinde Avrupa pazarında, 3 ay içerisinde de ülkemizde satışa sunulması bekleniyor. Seat’ın yenilenen İbiza’sında Referance, Style, FR ve Excellence donanım paketleri yer alacak. Bu donanım paketlerini 8 farklı güç […]

10 Nisan 2017 - 0:58 'de eklendi ve 1669 kez görüntülendi.

2017 Seat İbiza Tahmini Fiyat Listesi

 Seat’ın yenilenen B segmenti hatchback modeli İbiza’nın önümüzdeki yıl için açıklanacak olan fiyatlarını tahmin etmeye çalıştık. Şuan için hiçbir ülkede satışa sunulmayan Seat İbiza’nın bir ay içerisinde Avrupa pazarında, 3 ay içerisinde de ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

Seat’ın yenilenen İbiza’sında Referance, Style, FR ve Excellence donanım paketleri yer alacak. Bu donanım paketlerini 8 farklı güç çıkışına sahip motor ile sunacak olan Seat 5 ileri manuel, 6 ileri manuel ve 7 ileri çift kavramalı DSG şanzıman kullanacak. Küçük Leon olarak da nitelendirebileceğimiz yeni nesil İbiza’da donanım paketine göre değişen 5 inçlik ve 8 inçlik dokunmatik paneller yer alacak.

ibiza 1 ibiza 2


2017 Seat İbiza Fiyat Tahmini

Şuan için 47.400 TL’lik başlangıç fiyatına sahip. Dizel üniteye sahip olmayan Seat İbiza’nın yeni neslinin 3 silindirli 1.0 litrelik 75 hp güç üreten MPi ünite ile sunulması durumunda başlangıç fiyatının 52.000 TL olacağını tahmin ediyoruz. Şayet bu ünite olmaz ise başlangıç fiyatı 54.000 TL civarlarında olacaktır. 1.5 litrelik TSi Evo ünitenin fiyatının ise Excellence ve FR donanım paketleri ile 61.000 TL’den başlamasını bekliyoruz.

Yenilenen Seat İbiza’nın dizel cephesinin giriş seviyesinde 64.000 TL’lik başlangıç fiyatı bekliyoruz. Referance donanım paketine sahip olmayacak olan dizel cephesinde Xcellence ve FR donanım paketleri 115 hp gç üreten 1.6 litrelik TDi ünite ile sunulacak. Bu versiyonların fiyatının 7 ileri DSG şanzıman ile 82.000 TL civarında olacağını tahmin ediyoruz.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER