Haber Expo

2018 Renault Megane Kamuflajsız Görüntülendi

 2018 yılında damga vuracak modeller arasında yer alması beklenen 2018 Renault Megane modeli ilk kez RS versiyonuyla kamuflaj uygulaması taşımadan görüntülendi. Aracın RS versiyon olmasından dolayı tasarımında sportif detaylara yer verildiği dikkatlerden kaçmayacaktır. Ön tekerlerin arka kısmında yer alan hava çıkışları bu durumu net bir şekilde ortaya koyuyor. Uzun yıllardan beri yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran […]

06 Temmuz 2017 - 1:12 'de eklendi ve 1580 kez görüntülendi.

2018 Renault Megane Kamuflajsız Görüntülendi

 2018 yılında damga vuracak modeller arasında yer alması beklenen 2018 Renault Megane modeli ilk kez RS versiyonuyla kamuflaj uygulaması taşımadan görüntülendi.

Aracın RS versiyon olmasından dolayı tasarımında sportif detaylara yer verildiği dikkatlerden kaçmayacaktır. Ön tekerlerin arka kısmında yer alan hava çıkışları bu durumu net bir şekilde ortaya koyuyor.

Uzun yıllardan beri yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Fransız otomobil üreticisi Renault’un Megane modeliyle önümüzdeki yıllarda da iddiasını devam ettireceği ifade ediliyor.


2018 Renault Megane RS modelinde en çok dikkati 5 kapılı olması çekiyor. Bilindiği üzere günümüze kadar Megane RS modelleri 3 kapılı olarak üretilmekteydi. Fakat dünya genelinde 3 kapılı modelleri gösterilen ilginin büyük oranda düşmesinden dolayı markanın 2018 Renault Megane RS modelini sadece 5 kapılı olarak üretmeye karar verdiği dikkatlerden kaçmıyor.

2018 Renault Megane RS modeliyle ilgili olarak merak edilen tüm teknik detaylar 12 Eylül’de Frankfurt Otomobil Fuarı kapsamında ortaya çıkacaktır.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER