Haber Expo

2018 Mercedes A Serisi Kamuflajlı Olarak Görüntülendi

 Mercedes’in C segmenti hatchback modeli olan A serisi yenileniyor. Uzun süredir kamuflajlı olarak test edilirken görüntülenen yeni C serisi bu kez de Çek Cumhuriyetinde ortaya çıktı. Ağır kamuflajlı olan yeni Mercedes A serisinin kaputunun üzerindeki çıkıntısı muhtemelen kamuflajın bir parçası. Hafif alaşımlı jantlara sahip olan görüntülerdeki A serisinin yeni bir versiyon olarak sunulacağı tahmin ediliyor. […]

17 Haziran 2017 - 0:22 'de eklendi ve 1077 kez görüntülendi.

2018 Mercedes A Serisi Kamuflajlı Olarak Görüntülendi

 Mercedes’in C segmenti hatchback modeli olan A serisi yenileniyor. Uzun süredir kamuflajlı olarak test edilirken görüntülenen yeni C serisi bu kez de Çek Cumhuriyetinde ortaya çıktı. Ağır kamuflajlı olan yeni Mercedes A serisinin kaputunun üzerindeki çıkıntısı muhtemelen kamuflajın bir parçası. Hafif alaşımlı jantlara sahip olan görüntülerdeki A serisinin yeni bir versiyon olarak sunulacağı tahmin ediliyor.

Yenilenen Mercedes A serisinde A40 AMG adında yeni bir versiyon yer alacak. A45 AMG ile standart versiyonlar arasında bir geçiş formu olacak olan bu versiyon Audi S3, Honda Civic Si gibi olacak. Audi’nin RS3 ile A3 arasında kalan modeli S3’e rakip olacak olan yeni A40 AMG 340 hp civarında güç üretecek.


mercedes 2 mercedes

Yenilenen Mercedes A serisi selefine göre 50 kilogram daha hafif olacak. En güçlü versiyonu olan A45 AMG ile 402 hp güç sunacak olan yeni A serisi Audi RS3’e rakip olacak. A40 AMG ise 2 litrelik turbo benzinli ünitesi ile 340 hp güç üretecek ve 2 litrelik turbo benzinli ünitesi ile 305 hp güç üreten Audi S3’e rakip olacak.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER