Haber Expo

2018 Dacia Duster Kamuflajlı Olarak Görüntülendi

 C segmenti suv sınıfının ülkemizde en çok satan modeli Duster yenilenen yüzünü ilk kez gösterdi. Kamuflajlı olarak görüntülenen yeni nesil Dacia Duster selefinden daha büyük ve daha geniş görünüyor. Dingil mesafesi daha da uzatılmış olan yeni nesil Duster’ın iç mekanının daha geniş olacağı tahmin ediliyor. Ön tamponu ön yaklaşma açısının geniş olması için içe doğru […]

16 Haziran 2017 - 0:31 'de eklendi ve 1257 kez görüntülendi.

2018 Dacia Duster Kamuflajlı Olarak Görüntülendi

 C segmenti suv sınıfının ülkemizde en çok satan modeli Duster yenilenen yüzünü ilk kez gösterdi. Kamuflajlı olarak görüntülenen yeni nesil Dacia Duster selefinden daha büyük ve daha geniş görünüyor. Dingil mesafesi daha da uzatılmış olan yeni nesil Duster’ın iç mekanının daha geniş olacağı tahmin ediliyor.

Ön tamponu ön yaklaşma açısının geniş olması için içe doğru büklümlü tasarlanan yeni Duster’ın arka tamponu da arka yaklaşma açısının büyük olması için tekerleğe yakın tasarlanmış. Tekerlek boşlukları daha geniş olan yeni Duster’ın daha geniş jantlarla sunulacağı tahmin ediliyor. Ön farları da kamuflajlı olan yeni Duster’ın nasıl bir far yapısına sahip olacağı henüz bilinmiyor.


dacia 2 dacia

Ön ızgaralarında selefinden izler taşıyan yeni Dacia Duster’ın sis farlarının akibeti de henüz belli değil. 2010 yılından bu yana ilk kez güncellenen Dacia Duster’ın yeni neslinde 7 kişilik oturma alanına sahip versiyonu da olacak. Yeni Duster’ın motor gamında yine 1.6 litrelik dCi dizel ünite yer alacak.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER