Haber Expo

2018 BMW 1 Serisi Dört Çekecek

 Uzun süredir beklenen BMW 1 Serisi’nin yeni nesli gün yüzüne çıkmaya başladı. Selefine kıyasla tasarımında her hangi bir büyük değişiklik beklenmezken en büyük yeniliğin teknik anlamda meydana geleceğinin altı çiziliyor. Şuan için geliştirilme ve test süreci devam eden aracın üretimlerinin önümüzdeki yıl içerisinde başlaması bekleniyor. 2018’in sonlarına doğru tanıtılacağı düşünülen BMW 1 Serisi’nin satışları ise […]

08 Nisan 2017 - 23:53 'de eklendi ve 521 kez görüntülendi.

2018 BMW 1 Serisi Dört Çekecek

 Uzun süredir beklenen BMW 1 Serisi’nin yeni nesli gün yüzüne çıkmaya başladı. Selefine kıyasla tasarımında her hangi bir büyük değişiklik beklenmezken en büyük yeniliğin teknik anlamda meydana geleceğinin altı çiziliyor.

Şuan için geliştirilme ve test süreci devam eden aracın üretimlerinin önümüzdeki yıl içerisinde başlaması bekleniyor. 2018’in sonlarına doğru tanıtılacağı düşünülen BMW 1 Serisi’nin satışları ise 2019 yılının ilk aylarında başlayacaktır.


2004 yılından beri üretilen ve satışa sunulan BMW 1 Serisi Avrupa’nın yanı sıra ülkemiz pazarında da son derece büyük bir ilgi görüyor.

Aracın hatchback karosere sahip olması ve lüks sınıfta yer almasına rağmen rekabetçi bir fiyat politikasının benimsenmesi BMW 1 Serisi’ni ön plana çıkaran detaylar arasında yer alıyor. Bu yıla kadar arkadan çekişli olarak üretilen BMW 1 Serisi modelinin 2018 yılında önden çekişe geçeceği ve üst donanım paketlerinde 4×4 çekiş teknolojisinin de sunulacağı ifade edilmektedir. Tüm bu noktalardan yola çıkarak BMW’nin 1 Serisi’nde iddialı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER