Haber Expo

2017 Seat Ibiza Satışta

 İspanyol otomobil devi mevcut modelleri güncelleme konusunda büyük bir çaba harcıyor. Leon ve Ibiza modelinin de resmi tanıtımının yapılması sonrasında her iki araçta satışa sunuluyor. Son yıllarda ülkemiz genelinde Seat’ın başarılı işler yaptığı herkes tarafından biliniyor. Makyajlanan Ibiza Dikkat Çekiyor Leon modeline kıyasla daha küçük boyutlara sahip olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır. Özellikle genç kenç […]

10 Nisan 2017 - 21:35 'de eklendi ve 803 kez görüntülendi.

2017 Seat Ibiza Satışta

 İspanyol otomobil devi mevcut modelleri güncelleme konusunda büyük bir çaba harcıyor. Leon ve Ibiza modelinin de resmi tanıtımının yapılması sonrasında her iki araçta satışa sunuluyor. Son yıllarda ülkemiz genelinde Seat’ın başarılı işler yaptığı herkes tarafından biliniyor.

Makyajlanan Ibiza Dikkat Çekiyor

Leon modeline kıyasla daha küçük boyutlara sahip olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır. Özellikle genç kenç kesime hitap edeceği net bir şekilde görülen Sea Ibiza modelinin geçirmiş olduğu makyaj işleminin ardından son derece dikkat çekici bir model haline geldiğini ifade etmek yanlış olmayacaktır.


Ibiza Kalitesinde Büyük Artış

7 Nisan 2017 tarihi itibariyle ülkemizde faaliyet gösteren resmi bayiler üzerinden siparişler alınmakta olup araçların ise önümüzdeki günlerde teslimi yapılacak. Leon modeline kıyasla oldukça düşük bir satış fiyatına sahip olacak olan Seat Ibiza modelinin standartlarının genel olarak yükseldiğini ifade etmeden geçmek de doğru olmayacaktır.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER