Haber Expo

2017 Mercedes E Serisi Coupe Ayrıntıları Belli Oluyor

 2017 Mercedes E Serisi Coupe modeli ilk defa kamuflajsız bir şekilde gün yüzüne çıktı. Aracın tanıtım broşürü olduğu iddia edilen broşür üzerinden alınan fotoğrafların yayılmasıyla birlikte özellikle aracın iç mekan ve dış mekan detayları ortaya çıkmış oldu. Standart E Serisi’ne oranla dış tasarımıyla büyük bir ilgi gören modelin iki kapılı sportif bir coupe modeli olduğu […]

13 Aralık 2016 - 13:09 'de eklendi ve 687 kez görüntülendi.

2017 Mercedes E Serisi Coupe Ayrıntıları Belli Oluyor

 2017 Mercedes E Serisi Coupe modeli ilk defa kamuflajsız bir şekilde gün yüzüne çıktı. Aracın tanıtım broşürü olduğu iddia edilen broşür üzerinden alınan fotoğrafların yayılmasıyla birlikte özellikle aracın iç mekan ve dış mekan detayları ortaya çıkmış oldu.

Standart E Serisi’ne oranla dış tasarımıyla büyük bir ilgi gören modelin iki kapılı sportif bir coupe modeli olduğu görülüyor. Bunun yanı sıra güçlü ve heybetli bir görünüme sahip olan modelin motorlarıyla sağladığı performans detayları da aracın ne derece güçlü olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.


İç mekan tasarımının E Serisi ile büyük bir benzerlik taşıdığı dikkatlerden kaçmazken sadece koltuk ve hava giriş tasarımlarında bir takım farklılıkların yer aldığı görülüyor.

Birçok motor seçeneği de broşür üzerinde belirtilse de detaylı ve doğruluğu onaylanmış bilgiler için resmi tanıtım etkinliğinin beklenmesi gerekiyor. 2017 Mercedes E Serisi Coupe modeli önümüzdeki ay Ocak ayında Detroit Otomobil Fuarı’nda resmi bir şekilde tanıtılacak.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER