Haber Expo

2017 Mercedes AMG GLC 63 SUV 500 HP Güç Üretecek

 Mercedes ürettiği modellerle otomobil dünyasında gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Lüks otomobil üreticisi memleketi Almanya başta olmak üzere dünya genelindeki faaliyetlerini artırarak dikkatleri üzerine çekiyor. Süper SUV model olarak isimlendirilen 2017 Mercedes AMG GLC 63 modeli henüz test aşamasında olmasına rağmen birçok detayı gün yüzüne çıktı. SUV model olmasına rağmen aracın son derece yüksek performans değerlerine […]

22 Aralık 2016 - 21:23 'de eklendi ve 582 kez görüntülendi.

2017 Mercedes AMG GLC 63 SUV 500 HP Güç Üretecek

 Mercedes ürettiği modellerle otomobil dünyasında gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Lüks otomobil üreticisi memleketi Almanya başta olmak üzere dünya genelindeki faaliyetlerini artırarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Süper SUV model olarak isimlendirilen 2017 Mercedes AMG GLC 63 modeli henüz test aşamasında olmasına rağmen birçok detayı gün yüzüne çıktı. SUV model olmasına rağmen aracın son derece yüksek performans değerlerine sahip olması modeli ilgi noktası haline getiriyor.


V8 Motor ve 500 HP Güç

Oldukça güçlü bir güç ünitesine sahip olacağı dikkatlerden kaçmayan 2017 Mercedes AMG GLC 63 modelinin standart GLC modeline kıyasla daha geniş bir güç ünitesi bölümüne sahip olduğu ve dolayısıyla da kaput uzunluğunun arttığı görülüyor.

Çift turboşarjlı 4.0 litre hacmindeki motorda V8 silindir yer almakta olup 503 HP güç ve 700 Nm tork elde edilmektedir. Henüz 0-100 ve maksimum hız değerleri belli olmayan aracın yakın bir zaman içerisinde detaylanması ve Cenevre Otomobil Fuarı’nda da tanıtılması bekleniyor.

Aracın şuan için ülkemizde satışa sunulmayacağı tahmin ediliyor.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER