Haber Expo

2017 Kia Picanto İç Tasarımı Ortaya Çıktı

 Kia’nın A segmenti hatchback modeli Picanto yenilendi. Çok kez kamuflajlı olarak görüntülenen Kia Picanto’nun yeni neslinde daha sportif bir görünüm sunulmuş. Cenevre Otomobil Fuarından önce Kia tarafından fotoğrafları yayınlanan Kia Picanto’nun ölçüleri selefi ile aynı. Yenilenen Kia Picanto’nun ön kısmında ön ızgaralarının ve farlarının değiştirildiği görülüyor. Farları eski neslindeki gibi arkaya doğru uzanan Kia Picanto’nun […]

05 Ocak 2017 - 0:53 'de eklendi ve 541 kez görüntülendi.

2017 Kia Picanto İç Tasarımı Ortaya Çıktı

 Kia’nın A segmenti hatchback modeli Picanto yenilendi. Çok kez kamuflajlı olarak görüntülenen Kia Picanto’nun yeni neslinde daha sportif bir görünüm sunulmuş. Cenevre Otomobil Fuarından önce Kia tarafından fotoğrafları yayınlanan Kia Picanto’nun ölçüleri selefi ile aynı.

Yenilenen Kia Picanto’nun ön kısmında ön ızgaralarının ve farlarının değiştirildiği görülüyor. Farları eski neslindeki gibi arkaya doğru uzanan Kia Picanto’nun üst ızgaraları iki farın arasında konumlandırılmış ve iki fara da temas ediyor. Alt ızgaraları daha da genişleyen yeni nesil Picanto’nun alt ızgaraları selefi ile ters olarak  üstü kısa alt kısmı uzun olarak tasarlanmış. Arka kısmında tüm lambaları yenileyen Kia, Picanto’nun arka camını selefine göre daha küçük tasarlamış.

Yeni Kia Picantoeski kia picanto


 

Yenilenen Kia Picanto’nun iç tasarımı ise tamamen yenilenmiş. Direksiyonu daha sportif olarak tasarlanan Kia Picanto’nun orta konsola gömülü olarak duran radyosu yukarı kısma taşınmış ve dokunmatik ekran olarak değiştirilmiş. . Sağ ve sol kapıya yakın olan havalandırma kanallarını farklı bir tasarım ile sunan Kia klima ünitesini daha geniş, vites arkasındaki depo alanını daha geniş olarak sunmuş.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER