Haber Expo

2.El Araç Alırken Şase No ile Hasar Kaydı Sorgulayın

 İkinci el araba alımlarında hasar kaydı sorgulamak için genellikle aracın plakasından sorgulama yapılmakta bu da alış-veriş sonrası bazı zamanlarda aracı alanlar için sorun yaratabilmektedir. Plaka ile sorgulanan hasar kaydında sadece araçta o plaka varken kayıtlı hasarlar sorgulanır. Dolayısıyla plaka ile sorgulama yerine şasi no ile hasar sorgulama daha garanti bir yöntemdir. 2el araç alımlarında hasar […]

22 Ağustos 2017 - 14:58 'de eklendi ve 4952 kez görüntülendi.

2.El Araç Alırken Şase No ile Hasar Kaydı Sorgulayın

 İkinci el araba alımlarında hasar kaydı sorgulamak için genellikle aracın plakasından sorgulama yapılmakta bu da alış-veriş sonrası bazı zamanlarda aracı alanlar için sorun yaratabilmektedir. Plaka ile sorgulanan hasar kaydında sadece araçta o plaka varken kayıtlı hasarlar sorgulanır. Dolayısıyla plaka ile sorgulama yerine şasi no ile hasar sorgulama daha garanti bir yöntemdir.


2el araç alımlarında hasar kaydı sorgulamak için genellikle aracın plakasından sorgulama yapılmakta bu da alış-veriş sonrası bazı zamanlarda aracı alanlar için sorun yaratabilmektedir. Plaka ile sorgulanan hasar kaydında sadece araçta o plaka varken kayıtlı hasarlar sorgulanır. Dolayısıyla plaka ile sorgulama yerine şasi no ile hasar sorgulama daha garanti bir yöntemdir.

 


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER