Haber Expo

Acun’dan O Ses Türkiye Seyircilerine Baklava Jesti

 Acun Ilıcalı’nın TV-8’de sunduğu O ses Türkiye’de yine birbirinden güzel seslere jüriler dönerek bu güzel sesleri kendi ekiplerine katmaya çalıştı. Yine bir sesin ardından jüri üyelerinden Gökhan seyircilerin uykusunun geldiğini az alkışladığını da ifade eden sözlerinin ardından seyircileri canlandırmak için Acuna baklava teklifini yaptı. Acun’da seyircilerimizin isteği bizim için emirdir diyerek baklavanın geleceğini ama yetişmeme […]

05 Kasım 2016 - 0:08 'de eklendi ve 1165 kez görüntülendi.

Acun’dan O Ses Türkiye Seyircilerine Baklava Jesti

 Acun Ilıcalı’nın TV-8’de sunduğu O ses Türkiye’de yine birbirinden güzel seslere jüriler dönerek bu güzel sesleri kendi ekiplerine katmaya çalıştı. Yine bir sesin ardından jüri üyelerinden Gökhan seyircilerin uykusunun geldiğini az alkışladığını da ifade eden sözlerinin ardından seyircileri canlandırmak için Acuna baklava teklifini yaptı.

Acun’da seyircilerimizin isteği bizim için emirdir diyerek baklavanın geleceğini ama yetişmeme durumundan dolayı yarışmanın ardından yiyebileceklerini söyledi.


Acun Ilıcalı daha önce de yine TV8’de yayınlanan ve Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un sunduğu 3 Adam’ın bir bölümünde bu jesti yapmıştı. Eser Yenenler programda seyirciye aç olup olmadıklarını sordu. Bunun üzerine Cem Yılmaz da Acun Ilıcalı’ya takıldı. Bir süre sonra Acun Ilıcalı sahneye gelerek ‘ 2 bin pizza ve 50 tepsi baklava söylüyoruz ‘ dedi.

Program çıkışında ise konuklara pizza ve baklava dağıtıldı.


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER